Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 06. 2008.   #41
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Ok, čak i da prihvatimo da kada se postavi kontakt email adresa na sajt, to može da bude pozivnica da ti bilo ko šalje bilo šta, ali meni nije jasno, kako može da mi stignene mail od karika na adresu koju nigde ne koristim za registraciju već samo za poslovnu komunikaciju. Ta adresa ne postoji čak ni na nekom web sajtu kao kontakt adresa, pa da nekoga "pozivam" da mi se javi.

Osim toga, za te "pozive", i naši telefoni su izlistani u imenicima pa to nije pozivnica da te zove ko god hoće i da ti uvaljuje bilo šta. Ovi iz Reiffeisen banke su me zvali jedno 3 puta da mi prodaju revolving karticu, pa sam ih na kraju pitao da li je to moj broj telefona negde uramljen na zidu pa zove ko god hoće? I ako već zovu jednom, neka to bar negde zabeleže da me ne cimaju za istu stvar 3 puta. Kažu da su birali "random", da li je to što sam njihov klijent poziv da me cimaju za svaku novu uslugu koju imaju?
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat