Tema: Zapali
Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 10. 2010.   #108
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

paaaa, ovako mozes da ispljujes apsolutno svaku osobu na planeti. Cileanski rudari, malo raduckali, onda bili zatrpani i ladili jaja 2 meseca pod zemljom, a sad su postali nacionalni heroji... cisto kao ekstremna ilustracija, naravno, ne da ja zaista mislim tako...

ja sam prvi za to da se ismejavaju i kritikuju nesposobni politicari, koji nam za to daju mnogo povoda. Ali za konkretnu nesposobnost, a ne pljuvanje ljudi uz izmisljotine, izvrtanje istine, bez ikakvih dokaza za tvrdnje koje se iznose, i jos se kao ne zna ko je autor teksta. Ali primeticete pojedini politicari i stranke fale na spisku, a o njihovoj "expertizi" bi moglo puno toga da se napise..
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat