Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 03. 2011.   #43
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

nikad mi nije bilo jasno to sa video tutorijalima za programerske stvari.. razumem video kako da zavaris nesto, ili spremis rucak, ali gledati kako neko klikce ili kuca, a bez ikakve mogucnosti da preskocis dosadne delove, ili prekopiras primere da ih licno probas, to mi je nekako skroz pogresno...

mislim da nisam u zivotu uspeo da odgledam ni jedan video tutorial od pocetka do kraja, kad krenu sa onim: "and then we, aaa, sort of, click here, aaa, oops, I typed this wrong, let me correct it... so where was I... aaa, ohh yes, we now click..." - prodje ti mladost dok on uopste otvori editor... a ako premotavas onda u sustini nikad ne znas da li je rekao nesto bitno sto si promasio, sto celu stvar cini blago besmislenom...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.

Poslednja izmena od ivanhoe : 11. 03. 2011. u 10:13.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" ivanhoe za poruku: