Pogledajte određenu poruku
Staro 30. 11. 2009.   #21
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 22.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao bluesman Pogledajte poruku
Jesi ti uopšte shvatio šta sam ja rekao? Verovatno će gomila ljudi da pomisli kako treba da im prikažemo "komplet lepinju" ili ko zna šta, a najverovatnije to prosečnog čoveka iz EU ni malo ne interesuje, možda je njemu 10 x interesantnije da vidi ... lupam... livadu na kojoj pasu krave, ili recimo kako čiča peče rakiju.
Evo, ti mislis da ce jedna "komplet lepinja" da bude neinteresantna stvar, dok pretpostavljas da bi cica koji pece rakiju bio interesantan. Ali, ja ne vidim gde ti sistemski mozes da postavis model po kome je moguce bar priblizno odrediti zasto je nesto interesantno, a nesto nije.

Citat:
Originalno napisao bluesman Pogledajte poruku
A taj predlog za video spot ti je baš super, prosto nemam reči. Da li da ti objašnjavam koliko bi "boring" komentara dobio na youtube kanalu? Meni se čini da ti i ne znaš u čemu smo dobri ako misliš da smo jedino dobri u tome da samo imamo slatku decu koja idu u školu i da je sve preko toga preterivanje.
To je samo kreativna ideja, ili bolje receno pokusaj, ja nisam umetnik, nisam ja Kusturica pa da opisujem ove krajeve i ljude i letece zivotinje i da me ceo svet zbog tog "opisa" postuje. Sigurno bi bilo bolje i da neko drugi da konkretne predloge u cemo smo mi dobri, ono je samo moj mali pokusaj, da ne kazem doprinos, posto se ideja moze uciniti glupom.
__________________
dooConsult
oksite je offline   Odgovorite uz citat