Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 12. 2007.   #59
Nikola Vavic
Scarface
Qualified
 
Avatar Nikola Vavic
 
Datum učlanjenja: 25.10.2006
Lokacija: Karaburma
Poruke: 185
Hvala: 29
4 "Hvala" u 2 poruka
Nikola Vavic is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao bluesman Pogledajte poruku
oglašavač ne zna šta da očekuje... prosečan će da pomisli "šta ako mi ovi posle X meseci kažu "šalili smo se... sve je bila fora... šta se primate...".
Blues, nismo se razumeli. Mi nemamo nikakve veze sa oglašivačima. Mi njima nudimo informacije o marketing ponudama, nikakve dodatne usluge, da oni sada nama nešto plaćaju ili da mi preprodajemo banere. Mogu da očekuju šta god žele, mi ćemo im dati samo informacije i to one koje dobijemo od webmastera, plus mišljenja naših urednika, plus mišljenja naših posetilaca.

Priča o upravljanju novcem oglašivača se pojavila nekoliko puta u ovoj temi ali ta informacije definitivno nije tačna. Rekao sam da mi "živimo" samo od naplate webmasterima, i to ne procenta već pretplate da se nalaze u katalogu.

Citat:
Originalno napisao bluesman Pogledajte poruku
Na žalost, ova rečenica govori koliko si "uleteo" u sve to... Ako računaš na ljude koji sa malo novca žele "pravi" auditorijum, imaćeš gomilu zainteresovanih ali je pitanje kako ćeš ti da im obezbediš sa to "malo novca" pravi auditorijum i na kraju kome se to isplati i da li se isplati uopšte. I njima i tebi.
TK će njih samo da preusmeri na prave sajtove gde mogu naći ciljani auditorijum, to znači da neće trošiti novac na reklame koje ne zanimaju posetioce sajta gde se reklamiraju. Ponudićemo im marketing ponude razvrstane u kategorije prema sadržaju sajta. Znači ako ti hoćeš da reklamiraš ženske tašne ili mini suknje prvo ćeš pogledati u kategoriji Ženski sajtovi i naći ćeš na jednom mestu ponude sajtova kao što su Posh magazin, Ženski svet ili Ana forum, ako reklamiraš auto servis i delove pogledaćeš u kategoriji za automobile i naći ćeš Polovne automobile, Pun Gas itd. U ostalom, da ne bih mnogo pričao, sve ćete znati sutra

Poslednja izmena od Nikola Vavic : 08. 12. 2007. u 18:40.
Nikola Vavic je offline   Odgovorite uz citat