Tema: Љуска
Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 06. 2008.   #107
degojs
I'm a PC too.
Wrote a book
 
Avatar degojs
 
Datum učlanjenja: 05.06.2005
Lokacija: Kanada
Poruke: 1.354
Hvala: 82
130 "Hvala" u 89 poruka
degojs će postati "faca" uskorodegojs će postati "faca" uskoro
Default

Uh, uh.

Citat:
Originalno napisao bluesman Pogledajte poruku
degojs, predlažem da proučiš..
Prvo, strpao sam vas u isti koš, jer mislim da tamo spadate. Sa grupisanjem ljudi si počeo ti, a kategorija "razmaženi" (da ne kažem arogantni), u koju sam vas stavio, mila je majka u odnosu na ono kako si ti grupisao mene i to se onda nastavilo na temi, sa tim "srbendama."

Drugo, ljigavac? Mislim da nisi dobro shvatio - ja jesam Leleland zloupotrebio u smislu da sam iskoristio odgovor njoj da bih napisao i ostalim (koji se prepoznaju) tu poruku. Ne vidim neki problem, osim ako je potrebno da istu poruku pišem dva puta i drugi put da je započnem sa: "To whomever it may concern." Ne inzistiraj na protokolu, nismo ambasadori I jeste, potkačilo je i nju, jer je sa te strane u raspravi (bar meni je tako delovala), mislim i opravdano: treba imati hrabrosti (arogancija) pa ispisati reč iz rečnika i ustvrditi da ona znači nešto sasvim drugo. Ja ne bih imao hrabrosti.

I treće, šta se ljutiš (toliko)? Na to što ti neko poručuje da je razmaženo svoju nepismenost pravdati pričom kako su pravila nejasna, u stvari, napisao si na kraju da pravila ne postoje.

Da se razumemo, ja sam isto prilično nepismen, ali znam da je problem do mene.

Eto.
__________________
Commercial-Free !!!

Poslednja izmena od degojs : 06. 06. 2008. u 18:07.
degojs je offline   Odgovorite uz citat