Pogledajte određenu poruku
Staro 15. 01. 2009.   #45
webgazda
Zepter Digital Media
Professional
 
Avatar webgazda
 
Datum učlanjenja: 13.01.2009
Poruke: 229
Hvala: 10
6 "Hvala" u 5 poruka
webgazda is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao ivanhoe Pogledajte poruku
ne znam sto bi sajt u joomli (ili bilo kom drugom CMS-u) morao da bude automatski los, a sajt koji je neko pisao od nule automatski dobar (tj. bolji) ? Bitna je realizacija, da li zadovoljava zahteve, a ne to moj tata je jachi od tvog tate...
Citat:
Originalno napisao misk0 Pogledajte poruku
To generalno je stara prica, koja ne pije vodu (i ne znam da li je ikad pila). To sto si ti ili ja nesto napravio za svoje potrebe ne znaci da je bolje od necega sto je napravilo 10 ljudi i istestiralo i iskritikovalo jos njih 10.000 ili 100.000. Nesto sto je staro par godina i 'ostarilo' je (sazrelo) je sigurno bolje od neceg svjezeg 'ispod cekica'. Odluka 'make or buy' ima samo 50% na stranu 'make'.
Probaj i nadji ozbiljnog investitora koji ce kupiti Joomla sajt za ozbiljan novac (100.000 < ... eur)

Zelim da upoznam tog!

Kada god sam pricao sa ozbiljnim ljudima o nekim sajtovima, prva pitanja su bila osnovne informacije o aplikaciji kao i o tome koliko je razvijena...

Ne moze neko da me ubedi da ce napraviti bolju socijalnu mrezu o Karika sa Joomlom! Ljudi rade na tome vec godinama i ako je manji boroj programera angazovano nego na Joomla projektu
__________________
Zepter Digital Media -- WebGazda -- ITBOX.RS - IT Magazin -- me@Twitter -- ZepterADS.rs
webgazda je offline   Odgovorite uz citat