Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 02. 2006.   #22
Pedja
Predrag Supurović
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 24.01.2006
Lokacija: Užice
Poruke: 791
Hvala: 3
200 "Hvala" u 12 poruka
Pedja is on a distinguished roadPedja is on a distinguished roadPedja is on a distinguished road
Default

Par stvari koje sam primetio:

- nekako mi ne ide da u zaglavlju stoje gole zenske. Mozda je primarna delatnost estetska hirurgija ali cak i da je to iskljuiciva delatnost mislim da nije umesno da zdravstena firma drzi na sajtu pupke, grudi i ostalo.. ako ni zbog ceg drugog ono zato sto korsinici usluga dolaze upravo zato sto imaju psiholoskih problema zbog estetskih nedostataka. Ne treba im sipati so na ranu

- stranu o osoblju treba skratiti i ostaviti samo info o doktoru. Drugo osoblje je nebitno a i malo bezveze izgleda da se na sajtu predstvlja zdravstvena ustanova koja ima jednog doktora, jednu medicinsku sestru, (koja je istovremeno i glavna medicinska sestra, i glavna instumentarka, a posto nema ni jedne druge sestre, verovatno ima ulogi u obicne sestre), jednog masinskog tehnicara (koji radi kao recepcionar) i jednog trgovackog tehnicara (koji radi kao cistacica, sekretarica i spoljni saradnik). Da sam ja potencijalni klijent i vidim takvu listu, ne bih ni pozvao da se raspitam za detalje.

- obratite paznju na greske u tekstu, ima ih cak i na naslovnoj strani. a ne svidja mi se ni "...cast nam je da vas ugostimo..." a i inace ceo sajt obiluje frazama koje se lako mogu protumaciti kao samohvalisanje. No, sve je to stvar ukusa.

- na strani operacije, ja bih voleo da vidim neki mali uvodni tekst, koji mozda na prvi pogled izgleda nepotreban, ali je red da postoji, makra netsto kao uvod a ne odmah spisak operacija. Uz to strana deluje nedovrseno jer su neke stvke linkovi a neke ne. Probaj da naprais spisak koji ne sadri linkove a da sa desne strane u produzetku dodas recimo "detaljnije" koje je link. Mislim da ce tako delovati potpunije.

- iz galerije bih izbacio sve fotografije koje imaju licni karakter. Verovatno je doktoru vazno da se vidi s kim se sve vidjao u zivotu, ali za posetioca sajta to moze da bude neumesno, drzati licni foto album na sajtu firme. Ostavite fotografije iz operacionih sala, jer to deluje profi i atraktivno je.
Pedja je offline   Odgovorite uz citat