Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 12. 2006.   #1
boccio
šegrt
Professional
 
Avatar boccio
 
Datum učlanjenja: 10.06.2005
Lokacija: nbgd
Poruke: 427
Hvala: 27
14 "Hvala" u 8 poruka
boccio is on a distinguished road
Default Kako se pravi biznis: EXTREME - NOD32

Evo jos jednog primera kako se pravi biznis kod nas. Znaci sjajno...sta mi se jutros desilo.

Istekla mi licenca za NOD32, i ja uredno okrenem Extreme (www.extreme.co.yu) posto su oni ovlasceni prodavac za Srbiju. Kazem tetki na telefonu da mi je istekla licenca i da ocu da obnovim i krene njeno objasnjavanje procedure:

Poslacu vam predracun mejlom, pa vi uplatite u posti/banci, pa kad se to pojavi kod nas na izvodu, poslacemo zahtev za obnovom korisnickog naloga (??!?) i treba da protekne dva radna dana i dobicete novo korisnicko ime i sifru.

Ja se prevrnuo. Reko - pa ja treba da cekam PET DANA da mi obnovite faken licencu!?>!? Tetka smireno kaze - pa minimum tri

Ali gospodjo, ovo je SOFTVER, da li postoji nacin da ja platim bilo kako, karticom, nebitno, samo da mi aktivirate licencu momentalno, danas, bilokako?!? Gospodja ce na to - pa mozda i postoji, ali ja za to ne znam

Sta reci... i zasto ja posle da ne odem na warez, sta me boli k****... Pa necu valjda da se jurim po redovima u posti i uplatnicama, i cekam pet dana da bi mi obnovili licencu.

Da su ameri ovako valjali sofver, dot-kom se NIKAD ne bi dogodio...Jadna zemljo...
__________________
Vivvo CMS
Samo za male pare se mnogo radi.
boccio je offline   Odgovorite uz citat