Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 11. 2005.   #42
godza
Goran Radulović
Professional
 
Avatar godza
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 259
Hvala: 8
3 "Hvala" u 2 poruka
godza is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za godza Pošaljite poruku preko MSN za godza
Default

Citat:
(BTW, Petre, šta znači forkovati thread? )
pusti ti petra

Citat:
Da, znači nemate ništa, nikakva iskustva, a branite neke stavove bez konkretnih argumenata. Kada ste naveli: "brže, lepše, bolje", mislio sam da se radi o ličnim iskustvima, što je ovde jako bitno jer se radi o pro-zajednici u kojoj i očekujemo diskusiju sa argumentma.
nema tu mislio sam, nisam mislio.
Jes, to je pro zajednica, ali samim time sto je pro zajednica ne treba da bude zatvorena za nove tehnologije, koja naravno nema nikada dovoljno argumenata za raspravu kao neko reshenje koje je zastupljeno 10-tak godina. (sam rails je star negde oko 1god).

btw, cini mi se da sam samo ja naglasio da je 'brze, lepse', a 'bolje' si izmislio. To 'bolje' moze potvrditi samo godine upotrebe softwerskog resenja. Ovo brze i lepse si trebao da skontash iz onog kratkog filmica. Ako nisi, stvarno ne znam kako da ti pokusam objasniti kad nisi skontao ono sto je 'nacrtano' (nije flejm, niti te vredjam).

Btw, ja imam predrasude prema railsu, ali sam ih spoznao, i pokusavam da ih prevazidjem. Takodje obozavam c-oliku sintaksu, ali ne vidim zasto ne probati nove stvari.

Na pitanje zasto nemam par aplikacija pisanih u railsu, imam vrlo prost odgovor: Trenutno nemam vremena za experimentisanje, ali verujte da cim budem imao (u narednih par meseci) budite sigurni da cete vi biti prvi koji cete ih videti.

Takodje mislim da je bilo kakva rasprava na temu: php je bolji i obratno besmislena...
__________________
Never show weakness, the only pain that matters is the pain you inflict.

Poslednja izmena od godza : 08. 11. 2005. u 02:19.
godza je offline   Odgovorite uz citat