Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 12. 2009.   #123
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao leonl Pogledajte poruku
Sad da li vi pratite sta se trenutno desava sa Srbijom? Promene idu takvim tokom i takvom brzinom da mene sve to pomalo plasi. Onaj ko je ulozio u limundo, a ne znam ko je niti pratim te stvari i ako od limunda zamislite napravi lidera u Srbiji ili cak u regionu izmislio je zlatnu koku koja ce da uzima novac od najmanje 20 miliona ljudi.
Ovu priču, na žalost slušam već 15 godina ... evo sad će, pa kada se zaleti neće ništa moći da zaustavi, prosto moraš da mi dozvoliš luksuz da budem skeptičan. I ovde imamo par tema sa najavama "Na jesen će da bude ovo-ono"... milijarde, avioni, kamioni. Ovde se još ni dot com boom nije desio

A sajt nije skripta, i ko god kaže "ma to je samo obična skripta" nema pojma šta priča. Ima milion boljih skriptova koji su ostali anonimni (i siromašni) kao i puno katastrofalnih skriptova koji su zaradili ogromne pare. To nema veze sa znanjem programiranja već sa drugim znanjem (a na žalost i okolnostima, pa pomalo i sa srećom)
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline  
4 članova zahvaljuje bluesman za poruku: