Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 02. 2010.   #143
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

Slazem se sa Draganom. Ja cu isto pomoci u meri u kojoj mogu ukoliko je rec o onome za sta se svi nadamo da je rec. Sloba je rekao da ce se javiti sa dodatnim informacijama kada ih bude dobio i mislim da ce iste biti vrlo korisne posto kako sam zakljucio vlada prilicna nepoznanica za sta su oni tacno uhapseni. Ja se samo nadam da je sve ovo samo jedan nesporazum u tumacenju pomenutih sajtova.

Kada sam radio u prethodnoj firmi i kada sam predlozio da napravimo saradnju sa poznatim domacim ili ino kladionicama receno mi je da ima neka zakonska prepreka u tome da se oglasavaju ino kladionice i da mogu da se oglasavaju samo domace kladionice. To je bilo pre par godina. Ne pratim tematku kladjenja i ne kladim se. Ono sto je Boris napisao u sirini tumacenja zakona koji je vrlo vidljiv kada je rec o elektronskom poslovanju moze da ucini neke stvari komplikovanim jer mnogi nisu upoznati sa svim elementima. Cak cesto ni oni koji bi po definiciji svog posla itekako trebali biti upuceni a mislim na advokate i knjigovodje.

Bilo bi dobro kada bi sve lepo pisalo negde na jednom mestu i kada bi bilo prilagodjeno i za Internet.

Inace, sto se tice oglasavanja su stvari takve da se npr. reklame za pivo i vino mogu videti na televiziji ali ne i za viski. Ako se ne varam pivo se po zakonu o oglasavanju ne smatra za alkohol vec spada pod hranu. Iako svi dobro znamo da i od previse vina i piva isto mogu nastati problemi.

Inace, sa Djocom sam se cuo bas vise puta preko mejla nedavno jer smo krenuli u saradnju na polju razmene reklame sa njegovim sajtovima Sportske i TV Program. Djordje je nedavno postao otac i nadam se da ce ovo vrlo brzo da se resi na najbolji nacin i da on nastavi da uziva sa svojom bebom.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe

Poslednja izmena od Dejan Bizinger : 25. 02. 2010. u 17:45.
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" Dejan Bizinger za poruku: