Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 02. 2006.   #22
Blood
Boban Karišik
Expert
 
Avatar Blood
 
Datum učlanjenja: 05.11.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 556
Hvala: 36
186 "Hvala" u 21 poruka
Blood is on a distinguished roadBlood is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za Blood
Default

Moram i ja nesto da kazem na ovu temu. Do pre 2-2.5 meseca sam i ja bio pristalica tabela, i nisam ni hteo da se bakcem tableless-om, cinio mi se mnogo komplikovaniji, sporiji itd itd. Stalno sam pricao kako mi je mnogo lakse da iscrtam par tabela u dw-u ili cak rucno da ih napisem nego da se bakcem sa divovima. Onda sam sticajem okolnosti dobio jedan site koji je morao da bude tableless. Jeste...mucio sam se 6 sati da to izgleda isto u IE-u i FF-u(jer je to bio zahtev klijenta) pocinjao sam 5 puta iz pocetka, ma ludnica, uostalom znate i samo kako je to kad nesto pocinjete. Sada..sada sebe ne mogu da zamislim dez div-ova, i moram vam reci da je mnogo-mnogo brze odraditi tableless site, pogotovo ako dodje do nekih izmena npr: hocu blok koji se nalazi skroz dole da pozicioniram skroz gore(to je izmena 3 linije u css-u) dok bi se sa tabelama zajebavao dosta duze. Mislim sada sam dao banalan primer, ali postoje milion takvih sitnica koje cine tableless mnogo pristupacniji... A o preglednosti necu ni da pricam-mislim da su Ilija i Dragan o tome vec dosta govorili..

Toliko od mene..

POzdrav!
Blood je offline