Pogledajte određenu poruku
Staro 15. 12. 2010.   #15
mangia
Pukovnik u penziji
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 11.10.2006
Lokacija: Banjaluka, BiH
Poruke: 941
Hvala: 209
585 "Hvala" u 137 poruka
mangia će postati "faca" uskoromangia će postati "faca" uskoromangia će postati "faca" uskoromangia će postati "faca" uskoromangia će postati "faca" uskoromangia će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko MSN za mangia Pošaljite poruku preko Skype™ za mangia
Default

Izvinjavam se što dižem temu iz mrtvih ali osjećam potrebu da jadni napaćeni narod u B jebenoj H obavijestim...

Poručio sam knjigu sa Amazona i danas me zove lik iz Sarajeva kako je knjiga zadržana na carini. Na knjigu od cca 40USD će mi naplatiti 35KM za carinjenje, špediciju i ko zna šta još.

Pitao sam ga kako je moguće da mi to nikada nije naplaćeno i da mi je knjiga stizala na kućna vrata i pazite sada objašnjenja...

- "Pa znate, njima dnevno stiže preko 1000 paketa i oni ne mogu stići sve pregledati."
- Da li to znači da ja mogu recimo tenk da uvezem u dijelovima i da oni ne stignu da ga pregledaju pa mi donese poštar na kućna vrata, sve sa granatama
- "Pa ovaj da, ovaj ne, ovaj može.."
- A hoću li ja sada ići u zatvor jer nisam platio carinu na 10-ak knjiga koje su mi stizale prije? Da spremim toplu garderobu i da vas upozorim da imam slab stomak na zatvorsku hranu...
- Nećete nećete ići u zatvor jer niste vi napravili grešku

Ukratko.... Kanada majka... Što dalje odavde...
__________________
mangiaphoto | BLOGERAJBLOG | ServerAdminBlog
mangia je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" mangia za poruku: