Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 04. 2010.   #32
Skeu
Ma Da
 
Datum učlanjenja: 18.04.2010
Lokacija: Bg
Poruke: 4
Hvala: 1
0 "Hvala" u 0 poruka
Skeu is on a distinguished road
Default zatvorite temu ili obrisite link pratis.me

Otvoren Pratis me (tada smo bili na poddomenu sajta)


Otvoreno cvrkutanje


Otvoren servis za kratki url na pratis me


Otvoren servis za kratki url na (za) cvrkutanje



Posto je moj sajt spomenut u kontekstu (pratis.me) zelim da se postovi vezani za njega ili obrisu ili ova tema zakljuca ... mislim da kao vlasnik sajta imam prava da to zatrazim. Ne zelim ovakav vid marketinga niti da se izvlaci nesto iz konteksta. WebGazda je na to navikao i sve vise to radi, ali ja to ne zelim.

Prica vezana za slike koje sam okacio ce Vam dokazati ko je prvi imao ovu ideju oko "twittera" (mislim plagijat twittera), 1. aprila je nas servis poceo sa radom, a dan-dva je link za isti postavljen u bazu linkova foruma jedinstvena (tada smo bili na poddomenu sajta), odmah neki dan posle toga je osvanulo cvrkutanje ... to vazi i za servis koji sluzi za skracivanje URLa ...

Ne zelim da se ova prica siri u ovom toku, ne osudjujem nikoga, svi imaju prava da prave sta god zele, pogotovu kada je aplikacija koju koriste otvorenog koda i dostupna svima ...

Molim moderatore i administratore, da obrisu linkove koji su vezani za pratis.me ili zakljucaju temu ....

sve informacije mozete dobiti na urosh85@gmail.com ... tako da mislim da je ovo suvisno
a webgazda i njihovi prijatelji neka nastave sa svojom propagandom otvarajuci teme po raznim forumima ...

pozdrav

PS izvinjavam se svima koji su dobili moj mail sa pozivom na pomenuti sajt!
ko je uvredjen tom prilikom ili oseca da treba da mu se izvinim, uradicu to javno pred grupom ljudi, a taj neko neka posalje na gore pomenuti mail, da sam bas njega uvredio ili nesto trece...
Skeu je offline   Odgovorite uz citat