Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 06. 2008.   #13
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Off Topic: @kron Vidiš takve komentare kod mene na Naslovima pišu oni što su za "narodnjake". Čim se pojavi neki komentar koji podržava priključenje EU, DS ili ne daj bože LDP i sl, taj je odmah plaćenik koga je stranka poslala na sajt da širi laži i propagandu među čestitim svetom. Opcija da čovek stvarno misli to što je napisao je u potpunosti isključena.


Elem, poznato je da Dragan sarađuje ili je sarađivao sa konkurentskim ETargetom, meni od početka ova priča oko Httpoola i spama "miriše" na to, ali nisam hteo odmah da izađem sa tim argumentom, a sad kad ispade da Varagić i ja u dogovoru pravimo marketing kampanju za Httpool, onda da vam odmah raspršim tu teoriju zavere, i da vam ponudim ovu novu, mnogo bolju teoriju zavere, da Varaga zapravo tera vodu na drugu vodenicu.

Ja inače imam dobru saradnju sa Httpoolom i to nije nikakva tajna, a o ToboAdsu sam pisao i na svom blogu, osvrnuvši se i na sve ostale kontekstualne oglase kod nas. Spam ne podržavam i odmah klikćem "Report spam" u GMailu iako neki put čak i poznajem sendera.

Kao što rekoh i pre, moja poent je da ako je spam, to će brzo isplivati na površinu, u protivnom glupo je ljude napadati pre vremena.

Poslednja izmena od mileusna : 17. 06. 2008. u 01:13.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" mileusna za poruku: