Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 01. 2006.   #7
boccio
šegrt
Professional
 
Avatar boccio
 
Datum učlanjenja: 10.06.2005
Lokacija: nbgd
Poruke: 427
Hvala: 27
14 "Hvala" u 8 poruka
boccio is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao bluesman
<offtopic>
Kakav fensi izraz za S.P.A.M.
</offtopic>
da, stvarno nije spam... mislim, u svakom zitu ima kukolja, jel'te

email marketing jos uvek nisam dovoljno istrazio, prvenstveno jer se jako tesko dolazi do nekih referentnih podataka o pruzaocu usluge (ne, necu reci provider, 'ocu da ova 2006.ta bude u duhu domacih izraza ), jer price "mi imamo, nas citaju, evo pogledajte conversion rate koji probija grafikon" i sl. nikog ne zanimaju.

Dobih neke podatke za iEntry, izgleda da je to prilicno low value... newsletter im je tako lose tehnicki izveden da cesto zavrsava u junk-u (iz prve ruke od ljudi koji su subscribe-ovani na listu), imaju puno reklama i malo kvalitetnog contenta tako da se ne isplati ici cak ni sa PR varijantom newslettera. Tako da potraga traje i dalje... izgleda da je mnogo teze naci kvalitetne mailing liste nego sto sam mislio. Cena uopste nije problem ako je lista kvalitetna, proizvod mi kosta $200 USD, tako da bih tih $1000 koliko kosta isplatio jako brzo, ali nesto nisam ubedjen da je iEntry sposoban za to.

@cvele: sitereference.com ne radi, si siguran da je dobar url? inace, zanima me tih 1.800 subscribera sto imas u seo bransi, tu mogu da pustim newsletter za moj low-value proizvod www.seochief.com, ajde da se izdogovaramo oko toga... Inace, on je totalno otkinuo u gerila-marketing varijanti po forumima, da ne poverujete koliko se webmaster-affiliate ekipa po low-life forumima lako lepi za to
__________________
Vivvo CMS
Samo za male pare se mnogo radi.

Poslednja izmena od boccio : 03. 01. 2006. u 17:00.
boccio je offline   Odgovorite uz citat