Pogledajte određenu poruku
Staro 22. 04. 2010.   #53
msav
novi član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 21.11.2009
Poruke: 12
Hvala: 0
2 "Hvala" u 2 poruka
msav is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao DejanVesic Pogledajte poruku
Da li je neko probao HTC Desire?

Izgleda mi užasno primamljivo, samo me (opet, sorry na smaranju) ubija ono "battery will last almost a day"

Možda i kod njega može da se izvuče dva dana "normalne" upotrebe ...
Desire je sjajan. Sve ono što na Nexus One nema smisla ispravljeno je kod Desire-a. Dakle, trackball koji se prlja zamenjen je optičkim trackpointom koji radi i kao dugme, a virtuelni tasteri ispod ekrana su pravi. Desire ima i malo više memorije, kao i HTC Sense, koji ima svojih prednosti (integracija celokupne komunikacije u okviru kontakata i lepa istorija komunikacije), FriendStream za live prikaz dešavanja na social mrežama...

E sad trackball kod NexusOne ima svojih prednosti, jer je LED u kuglici multicolor pa se može podesiti svetlosna notifikacija za razne događaje (crveno missed call, zeleno SMS, žuto email...).

Baterija kod ova dva modela u zavisnosti od upotrebe može da traje dva dana ali i pola dana (GPS bez car ****). Meni je telefon podešen na auto brightness, zakačen na 3G i prima mailove onako kako stižu, koristim ga dosta, WiFi konekcije retko jer imam data paket uz voice. Meni baterija uglavnom traje skoro dva dana, ali nikad puna dva dana. Bez obzira na bateriju obavezno ga probaj.
msav je offline   Odgovorite uz citat