Pogledajte određenu poruku
Staro 01. 09. 2007.   #11
Miloje Sekulic
smetalo blebetalo
Master
 
Avatar Miloje Sekulic
 
Datum učlanjenja: 04.09.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 723
Hvala: 48
60 "Hvala" u 39 poruka
Miloje Sekulic će postati "faca" uskoro
Default prvi utisci

Ljubaznoscu etargetovaca u prilici sam da se malo poigram sa sistemom. Postavio sam par reklama. Ovo su prvi korisnicki utisci. O efektima je naravno prerano govoriti.

Ozbiljna zamerka je nemogucnost da se linkuju dublje strane sajta. Dobro, mozda je u pitanju nacin na koji je sajt radjen. Konkretno kad sam postavljao oglas za London School of PR <eticnost> agencija McCann-Erickson Public Relations u kojoj radim je njen host u Srbiji </eticnost> nisam mogao da linkujem stranicu
http://www.mccannpr.co.yu/code/navigate.php?Id=86
nego je sistem prihvatao pocetnu.

Druga zamerka se tice nepostojanja "nasih" slova u kljucnim recima. Ili meni nije poslo za rukom da ih koristim.

Pozitivno je sto se mozete igrati sa raznim oglasima, ogranicavati budzet, odredjivati sajtove na kojima ce se pojaviti vasi oglasi. Nisam siguran da je moguce a bilo bi korisno da je ova opcija omogucena za svaki oglas posebno.

Naravno za sada su kod nas u igri dva sajta a vidim da u drugim zemljama u kojiam rade u sistemu imaju i po sto sajtova.

Oglasi se postavljaju brzo i lako i zanimljivo je igrati se kopirajtera. Statistike su obimne i graficki lepo predstavljene ali se bojim da nece biti od koristi, odnosno da nece biti razumljive prosecnim vlasnicima sajtova bez znanja i iskustva u online oglasavanju. Pitanje je naravno ko ce biti glavni korisnici sistema, da li developeri i agencije ili vlasnici sajtova.

Praticu sta se desava pa cu vas obavestiti o efektima.

Poslednja izmena od Miloje Sekulic : 01. 09. 2007. u 11:45. Razlog: postavljanje taga za eticnost
Miloje Sekulic je offline   Odgovorite uz citat