Pogledajte određenu poruku
Staro 29. 11. 2011.   #8
biske
Иван Бишевац
Qualified
 
Avatar biske
 
Datum učlanjenja: 27.08.2008
Lokacija: Зубин Поток
Poruke: 176
Hvala: 109
208 "Hvala" u 18 poruka
biske is on a distinguished roadbiske is on a distinguished roadbiske is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za biske
Default

Хвала момци, погађате у центар
Па размишљао сам и о језику и ипак мислим да ће то бити енглески.

Као што сам рекао писао бих о ономе што знам, тренутно ми је фокус на Јави и Андроиду.

Размишљао сам да направим и неку секцију са туторијалима где би објашњавао неке једноставније ствари корак по корак.

Слажем се да ће добар садржај привући кориснике али између два домена са добрим садржајима сигуран сам да ће онај са добрим доменом имати макар једног корисника више.

Да би привукао мање искусне корнснике да читају нпр. туторијале супер би било да пишем на српском језику. Међутим као што рекох сам садржај и објашњење може да послужи не само људима који говоре српски језик па би то било непотребно расипање корисника. Можда је најбоље да убацим неки додатак за двојезичност (мада ће ми то вероватно одузети више времена). У џумли сам својевремено радио на додатку http://www.joomfish.net/ верујем да тако нешто постоји и на вордпресу.

Кад већ поменух конкретни софтвер који ће бити у позадини шта мислите шта је најбоље за "блог + туторијали" сајт. Радио сам пар сајтова у џумли, вордпрес сам испробавао на нету, имам га инсталираног на рачунару, друпал сам такође инсталирао код себе и испробао. Од ова три сам као што рекох највише користио џумлу али она често има сигурносних пропуста а за вордпрес сам виђао статистике које кажу да је најпопуларнији цмс, док сам за друпал чуо да је веома моћан али и да је мало тежи за учење. Мени се чини да је вордпрес ипак најлогичније решење али ето да питам за мишљење.

www.ivanbisevac.com ми се не свиђа не би волео да стављам своје име и презиме као сајт, нисам нарцис
biske je offline   Odgovorite uz citat