Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 03. 2006.   #42
marinowski
Igor Marinović
Expert
 
Avatar marinowski
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Palić
Poruke: 549
Hvala: 31
39 "Hvala" u 17 poruka
marinowski is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za marinowski
Default

Ja pratim B92 sajt od njihovog nastanka. Jeste da nekada nisu objektivni, i da imaju svoj stav, ali moj politicki stav se slaze sa njihovim, pa mi to uopste ne smeta.

Slazem se da se Naslovi ne mogu bas uporedjivati sa b92, jer b92 produkuju svoje vesti, a naslovi vise skupljaju i organizuju vesti.

Oba pratim preko RSS-a, tako da ih posecujem tek ako mi se nesto svidi. Na b92 volim da citam komentare, ima stvarno dobrih. Naravno, ne svidja mi se sto ne pustaju komentare koji im ne odgovaraju. Nekada se setim da posetim i ostale sekcije na b92, ali to je stvarno retko, jer sekcija zivot nema svoj RSS.

Kod Naslova mi se svidja sto ne rade automatski, nego imaju urednike koji sortiraju vesti. RSS im je dobar, makar me nervira sto je svaka vest previse skracena, samo dva reda pa tri tacke. Narocito bih pohvalio mogucnost RSS pracenja vesti po kljucnim recima. Takodje, nije los ni TV program, ali na njemu bi se moglo jos raditi.

Nedeljnike vise volim da citam iz stampanih novina, tu je po meni Vreme najbolje. Odlicni autori od kojih znam sta ocekujem, dobar presek tema, i dosta tema posvecenih kulturi. Probao sam jedno vreme da pratim nedeljnik preko Interneta, ali mi je stampano ipak bolje.
marinowski je offline   Odgovorite uz citat