Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 06. 2007.   #2
cvele
Banned
Knowledge base
 
Avatar cvele
 
Datum učlanjenja: 01.07.2005
Poruke: 1.598
Hvala: 206
140 "Hvala" u 89 poruka
cvele ima spektakularnu aurucvele ima spektakularnu auru
Default

iskreno ocekivao sam da bude i gore, zato nisam ni otisao.

Uvek sam vise voleo Faith No More, no ima relativno pristojan broj pesama rhcp (iz ranog perioda) koje mi se svidjaju. Posle nevidjenog hype u medijima ocekivao sam "festivalski" nastup sa novim "hiticima" i gomilu glupacica koje nikada nisu cule g od reci gitara kako vriste na sav glas.

Kada sam pomisljao o odlasku u Indjiu setio sam se onomad kada sam bio tamo na gejziru... jednostavno mi nije bilo jasno na kojoj ce oranici da naprave "svetski" dogadjaj, a na kojoj da naprave parking...Takodje mi je bilo interesantno da vidim koliko ce se ljudi iznenaditi "odradjivanjem tezge". Da neduzim odlucio sam da ne odem, a ako odem da odslusam Ritam Nereda i da se vratim kuci. (nisam otisao, karta je jos u torbici)

Saucesce svima koji su bili, makar prema onome sto sam procitao i cuo od drugara.

Inace nastup, kakav sam cuo da je bio, je sasvim ocekivan. Ako se neko seca Massiv-a sa exita i masiva od pre par meseci taj zna razliku izmedju festivalskog nastupa i koncerta neke grupe. Nije se ovo dzabe zvao Green Fest, ugovor je ugovor, glupacice su glupacice.
cvele je offline   Odgovorite uz citat