Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 07. 2007.   #40
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 22.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao Miloje Sekulic Pogledajte poruku
Oslobodio sam se zapisujuci najludje dogodovstine u vidu skeceva, humoreski, skoro pajtonovski fazon. Mozda ih jednom i objavim.
Ma ja sam se te napasti resio odavno. Salu na stranu, ja sam neizmerno zahvalan Posti na svemu sto mi je dala i posebno na onome sto mi nije dala. Da mi je dala "sansu', mozda ne bih video prave sanse i zbog toga sam presrecan.

Sto se tice dogodovstina, evo jedne vezane bas za osobu iz Poste koja je, ko zna zbog cega (da se pravimo malo ludi), vec intervjuisana:
Treba da predjem iz CePP-a u Direkciju za strategiju i razvoj. Posalje me zamenik Direkcije kod ove osobe, kao direktora jednog od sektora. Odgovor: "ma nema sanse, meni je sektor ubedljivo najbrojniji". Posalje me kod drugog direktora, on je vec umro, kaze covek, u prisustvu jos dvoje kolega "Dragi kolega, mene je sramota ali bolje da vam kazem to ja nego da sami vrlo brzo otkrijete. Koleginica ima 28 radnika u sektoru, isto koliko i ja".

Sto se tice Zeleznice, imao sam prilike da ucestvujem na JUZEL 1998, to je bio i jedan od mojih prvih sajtova i ujedno imao sam, skoro izvesno, prvi rad na medjunarodnom skupu koji je odrazan u zemlji a da se odnosio na e-commerce. Posto sam bio ukljucen i u organizaciju, ta ekipa, od ministra, pa do direktora ZTP-a, to je cudo. To verovatno ima negde, ali verovatno daleko daleko, gde se pricaju neki burumburu jezici.

Eto, toliko.

Pozdrav,
--Damir
__________________
dooConsult
oksite je offline   Odgovorite uz citat