Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 08. 2005.   #10
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

O Delti sam cuo razne price, sigurno su mnoge i tacne ali cu da komentarisem samo sto se tice e-poslovanja i Interneta.

Sigurno da uzimaju dosta na transakcijama ali zar ne uzima svaka banka u Srbiji, bez obzira da li je domaca ili strana? Pa Srbija je trenutno jedno od najboljih mesta u svetu za osnivanje banaka, jos ako je nekog "zvucnog" imena uspeh je zagarantovan bez obzira sto su troskovi transakcija i kamata nepojmljivi za zapadno trziste. Mislim da ima preko 40 banaka u Srbiji sto je previse. Ne utrkuju se strane banke bez razloga da kupe neku domacu banku.

Cinjenica je da je Delta jedna od prvih domacih kompanija koja je postavila svoj sajt i to jos na .com domenu. Takodje, jedna je od prvih, cak mislim da je prva koja je omogucila fizickim licima da koriste njihov sistem za elektronsko bankarstvo Delta Banka On-Line. Maxi vec dugo vremena omogucuje narucivanje preko Interneta a od nedavno i putem kartica. AirMaxi ce karte prodavati preko Interneta.

Generalno nemam zamerke na ljubaznost.

Vidi se da shvataju znacaj Interneta i za svaku je pohvalu ako oni prvi omoguce online naplatu u Srbiji.

Samo se postavlja pitanje zasto se neke od "velikih" domacih kompjuterskih kompanija vise ne zauzmu za Internet.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat