Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 04. 2008.   #17
Denis_Radenkovic
profesionalac
Professional
 
Avatar Denis_Radenkovic
 
Datum učlanjenja: 31.01.2006
Lokacija: Madtown, the capital of 'America's Dairyland'!
Poruke: 252
Hvala: 2
7 "Hvala" u 6 poruka
Denis_Radenkovic is on a distinguished road
Default

Nekoliko primedbi:
  • Ima previse horizontalnih linija. Ako ih ostavis na samo nekoliko mesta, imale bi vise efekta. Trenutno kreira vise suma nego sto pomaze da se rasclani sadrzaj. Takodje, neke mozes da zamenis blokom u boji (slicno quote-u).
  • Latest News check mark – nesto manje upadljivo sto se manje nadmece sa news naslovom ne bi bilo lose. Probaj bez bulleta i igraj se sa datumom, naslovom i excerptom da kreiras jasnu listu – to bi trebalo da bude dovoljno elemenata, bullet je visak ovde.
  • Friends - za Awesome Ind. zvuci kao da ti (vi?) radis/te tamo "...and we're kind of god at it" – "We" kao "mi", vi kao Vibrant Drive-a ili fale navodnici? Takodje, ovo je tvoj sajt, ne vidim razlog zasto bi me slao na sajt koji je prakticno konkurencija odmah sa pocetne. OK, zauzet do kraja godine, ali sve jedno poruka toga nije jasna. Verovatno da bi "Partners" ili sl. nesto zvuci poslovnije bio bolji label za ovu listu. Friends stavis na blog, ne ovde.
  • Jedini Quote koji bi ja preporucio da se koristi na ovakvom sajtu je quote klijenta o tvom radu. Politiku bh drzao sto dalje od sajta a sve ostalo moze da bude OK ali je generalno neprofesionalno (subjektivno misljenje). Napravi sebi blog, ako vec nisi, za politicke i ostale stavove. Ovde se radi o poslu, prodajes usluge ne stavove. Takodje, ako ostane, na jednoj stranici, About, je dovoljno.
  • Work sekciji bi pomogli thumbovi projekata kao sto su na pocetnoj.
  • Subjektivna kritika – ne dopada mi se pattern. Nije lose da se koristi za naglasavanje pojedinih delova sadrzaja, ali ne ceo bg..

Other than that, seems fine. Srecno
__________________
38one // del.icio.us // A Proud Member // Logology // DNA // LogoLounge // aFolio

Poslednja izmena od Denis_Radenkovic : 06. 04. 2008. u 18:58.
Denis_Radenkovic je offline   Odgovorite uz citat