Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 09. 2009.   #1
Nemanja Avramović
emperor Selassie
Grand Master
 
Avatar Nemanja Avramović
 
Datum učlanjenja: 20.10.2006
Lokacija: Mladenovac
Poruke: 754
Hvala: 361
576 "Hvala" u 88 poruka
Nemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za Nemanja Avramović Pošaljite poruku preko MSN za Nemanja Avramović Pošaljite poruku preko Yahoo za Nemanja Avramović
Default Problem sa sajtom u IE8

Pozdrav,

U pitanju je sajt www.interestingfacts.org a problem se javlja samo na stranici facta - npr. http://www.interestingfacts.org/?page=fact&id=725

Ranije sam u IE7 dobijao ovu grešku, a potom je IE izbacivao (svoju internu) stranicu sa porukom da ne može da otvori stranicu na tom URL-u (iako se prvobitno stranica učita i iskoči ovaj prozorčić).



Zatim sam proverio validnost stranice i našao oko 80 grešaka. Uglavnom otvoreni neki tagovi koji nikad nisu zatvoreni i obrnuto. Sve sam to ispravio i problem sa IE7 je nestao, međutim problem sa IE8 je i dalje tu. Stranica se učita lepo, a kada se učita, ceo content (ono ispod logoa i navigacije) počinje da se pomera na dole i na desno (pomerite skrol skroz dole i skroz desno i videćete deo sajta koji se pomera neprestano). Kao da ima neki JS koji ga pomera i koji radi samo u IE8.

Sajt nisam ja pravio od početka tako da ne znam tačno šta je sve ubacivano u stranicu, ali gledajući HTML source nisam našao ništa sumnjivo...
__________________
Moj portfolio sajtić | wat?
Nemanja Avramović je offline   Odgovorite uz citat