Pogledajte određenu poruku
Staro 05. 07. 2007.   #25
bojan_bozovic
expert
Master
 
Avatar bojan_bozovic
 
Datum učlanjenja: 20.12.2005
Poruke: 730
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
bojan_bozovic is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao bluesman Pogledajte poruku
Ja i ti se ne razumemo, ti mene jedva a ja tebe ni toliko. Prvo spominjes vbulletin pa mi onda pricas "nemoj da mi pricas o web aplikacijama". Ja sve vreme govorim o web aplikacijama, za razliku od dosta ljudi koji vole da lupkaju po tastaturi u slobodno vreme ja pricam iskljucivo o stvarima koje znam i koje radim a ne neka teoretska nagadjanja šta-bi-bilo-kad-bi-bilo ili kao neki koji su jutros odložili knjigu na stranu i sada pevaju "look ma' - I'm on top of the world".
No nisi napisao da mislis samo na web aplikacije zar ne?

Citat:
Bojane, ako budeš hteo da pričamo o "komercijalnim programima" (po onome kako ja kapiram da ti kapiraš šta to znači), moraćeš da nađeš drugu temu i naročito drugog sagovornika jer ovaj ovde nikada nije napravio tako nešto, i čisto sumnja da će u budućnosti time da se bavi, ali bi iskreno voleo da vidi te koje si ti napravio, čisto iz radoznalosti. Da bar skapiram o čemu govoriš. Da vidim te velike projekte pa da umuknem.
Ad hominem nikad ne pomaze u diskusiji. A na sta mislim dobro znas.
Mislim da se samo zezas, ne mogu da verujem da stvarno mislis da sve mozes sam.

Imam problema sa vezom, da dodam, nije valjda da po tebi nema smisla koristiti biblioteku koja nije idealna ali radi posao? Nije vaznije odraditi posao za razumno vreme vec je bitno isterati mak na konac? Nemoj da se zezas.


Poslednja izmena od bojan_bozovic : 05. 07. 2007. u 22:24.
bojan_bozovic je offline   Odgovorite uz citat