Pogledajte određenu poruku
Staro 30. 10. 2009.   #20
3banchi
branislav mandic mando
Wrote a book
 
Avatar 3banchi
 
Datum učlanjenja: 30.10.2009
Lokacija: NS
Poruke: 1.241
Hvala: 261
486 "Hvala" u 189 poruka
3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru
Default

@zira
Relativno sam obavesten, kao tester, dakle nisam Wowd deweloper...i bas pre neki dan Wowd je indexirao i rankirao na visoko prvo mesto Log In stranu ni manje ni vise nego NY Timesa. Na Feedback su odgovorili da ce brzo to da srede...na koji nacin ne znam, ali ocito znaju kako. Greske se dogadjaju i u stable verzijama, zar ne

@Markok
U pravu si...kada korisnik ima instaliran G Toolbar, pa i tada stranica prolazi kroz "dugotrajnih" nekoliko dana pa i nedelja dok ga ne poseti G crawler i obradi kroz svoj algoritam i ponudi kroz index. Takodje, vi mozete dodati link sasvim novog domena na neku stranicu koja je toliko popularna da je G bot posecuje iz sata u sat. Crawler ce je u prvom trenutku samo evidentirati i staviti na "listu cekanja" da bi po tom linku naknadno usao dublje u stranicu i napravio pravi index...opet nekoliko dana.
E sad, probaj malo da se poigras na Wowdu...ukucaj domen neke stranice koja nije indexirana na Wowdu. W ce ti izbaciti da ne postoje rezultati za tu stanicu. Zatim idi na Google i nadji tu sstranicu ili direktno kao domen li pomocu neke kljucne reci...kad ti Google izbaci relevantan rezultat klikni i poseti tu sstranicu. Ponovo idi na Wowd za nekoliko minuta i ako budes imao srece videces je i na Wowdu za nekoliko minuta. Meni je uspevalo da nadjem za dve tri minute, a u nekim slucajevima je bilo potrebno najvise jedan dan.
3banchi je offline   Odgovorite uz citat