Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 02. 2007.   #20
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

heh, morao sam

Sada imam neku poruku za banovane tipa "Sajt je srusen, dodjite ponovo za 2 godine ... "

Tamo sam se bas potrudio... jedan je lik pisao skoro 2 nedelje pre nego sto je provalio da u stvari niko ne vidi sta pise... a ladno je tripovao "sto me ignorisete", mislim da je poceo da kapira kada je poceo sa uvredama a niko mu ne odgovara, svi se kao "smeskaju"

Jedini je problem sto to pali neko vreme ali ne zauvek, pa kada provali postoji 2 slucaja: ili ga pojede blam sto je "ispao glup" pa registruje novi nick i pise normalno, ili poludi sto je "ispao glup" pa onda pokusava sa flame. Ali onda postoji jedan jos gori ban (ovaj gore... na pocetku posta) i jednostavno misli da je server down ili mu stavim da mu se svaka strana ucitava 20 sekundi
PHP kôd:
sleep(20); 
i sigurno se smori.

osim toga imam 3 nezavisna sistema koji proveravaju da li neko ima 2 ili vise nickova, pa cak i da registruje novi profil, ceka ga <?php sleep(20): ?> na svakoj strani.

Znam, grozan sam
Ali grozni su i neki, i meni je zao toliko potrosenog vremena, ali nekim ljudima ne mozes da objasnis da moraju kulturno da se ponasaju.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat