Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 03. 2009.   #23
Milos Vukotic
Knowledge base
Wrote a book
 
Avatar Milos Vukotic
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Lokacija: Neđe ođe...
Poruke: 1.197
Hvala: 339
688 "Hvala" u 178 poruka
Milos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamen
Default

Rekoh ja da mi ne pominjete operatore i overloading, znam za to odavno (šta ćit'o, rušio! ) ali dobro de...
Dakle, nisam nijednom pomenuo Ruby, ne pričam o ekspresivnosti Ruby-ja nego o potrebnim nivoima apstrakcije i potrebi da se popravlja nešto što nije pokvareno. Broj je broj.
To ne znači da ja ne razumijem da se broj može posmatrati kao objekat i da mi nije jasno sve što pričate, niti da hoću vama da nametnem svoje shvatanje. Jednostavno, ne želim da razmišljam o tome zašto i kako je 2+2=4, kontaš?

Udaviću s metaforama, ali valjda se konačno shvati što sam pjesnik htio da kažem: bogatiji je znanjem onaj koji teorijski dobro poznaje Sunčev sistem, ali ne znači da je efikasniji od onoga koji na to gleda samo logikom da Sunce izlazi i zalazi i da se danju radi a noću spava.
Nijedna krajnost nije dobra, trudim se izganjati neku najefikasniju sredinu
__________________
Чак Норис може да си ги врзе врвките на чевлите со стапалата.
Milos Vukotic je offline   Odgovorite uz citat