Tema: Dokle ?
Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 09. 2009.   #1
deda
deda
Certified
 
Avatar deda
 
Datum učlanjenja: 06.05.2008
Lokacija: Bor
Poruke: 94
Hvala: 3
18 "Hvala" u 15 poruka
deda is on a distinguished road
Default Dokle ?

Nisam znalac ali volim web.
Imam super prijatelje oko sebe koji mi nesebicno pomazu u svemu i na koje se uvek mogu osloniti.
Medjutim, neke stvari su se otrgle kontroli.
Naime, preko RainDoga sa uzeo hostin kojeg je preko Blusmena uzeo a ovaj preko nekih jebanih Nemaca.
Onda je Blusmen prodao sve, pa je RainDog prodao svoj deo, a ja sam sada kod prijatelja koji je kupio od RainDoga a ovaj je kod onih kojima je Blusmen prodao...

Do sada sam imao razumevanja kad god je bilo problema jer je RainDog u svakoj sekundi bio tu za mene, a sada vise nije jer nema tu potrebu. I njega vise ne cimam .
Dosledan sam da budem tu gde jesam, a najvise zbog RainDoga , medjutim vise nemam strpljenja i pored odlicne ponude koju imam.
Nudi mi se besplatan hosting od strane sadasnjeg vlasnika.
I ranije sam imao iste ponude (2 x) ali sam odbijao jer nisam zelelo da menjam bilo sta, izmedju ostalog, nije mi problem da platim.
Sada se po ko zna koji put desavaju problemi, nema mi bloga i gomele drugih na istom serveru, pa sam i ja izgubio strpljenje.
Moje prosto pitanje: da li da odem ili da ostanem?
Koliko bi ste vi imali strpljenja ako vam kazem da se ovo desava precesto, da sobom povlaci odredjene probleme???
Ovo mozda i ne treba da pitam, ali me interesuje vase misljenje, misljenje profesionalaca u ovom delu posla???
__________________
http://www.dedabor.com/
deda je offline   Odgovorite uz citat