Pogledajte određenu poruku
Staro 13. 01. 2012.   #35
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

niste me skapirali, ne kazem ja da neko nuzno nije dobar zato sto je imao keca iz Prirode i drustva u 6 razredu osnovne, nego da je (gledano u proseku) sigurnije zaposliti nekog ko je bio dobar ucenik u jakoj skoli ili jos bolje faxu, jer taj ima razvijene radne navike...

Ja znam decka koji uopste nije ni zavrsio srednju, a genije je za elektroniku i mnogo drugih stvari, ali to su ipak izuzeci... ta varijanta bio sam lud, a sad sam ozbiljan poslovni covek nije bas neko opste primenjivo pravilo... svako od nas zna par takvih ljudi, ali zna i gomilu onih koji nisu takvi, nego su nezainteresovane lenstine i krivinari
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" ivanhoe za poruku: