Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 04. 2010.   #46
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Umesto edit: evo ja sam pogledao na brzaka, mislim da osnovne stvari nisu odrađene kako treba.

Recimo na ovoj strani: http://www.hdtehnika.com/najnovije-v...ju-ekrana.html

Meta description je loš: HD , HDMI , tehnika , ,blue ray player , plasma, LCD , panasonic, DVBT , televizija,hd receiver, Toshiba novi 21 incha ekran

Onda ovo:
HTML kôd:
<h1 class="logo">
<a href="index.php" title="HD Tehnika - HD Televizija, Plasma ,blue ray player,HDMI"><span>HD Tehnika - HD Televizija, Plasma ,blue ray player,HDMI</span></a>
</h1>
^ to se ne radi tako, H1 ti je isti na svakoj strani

Zatim glavni naslov "Toshibin 21 inchni 3D za iduću generaciju ekrana? " ti je u običnom TD:
HTML kôd:
<td class="contentheading" width="100%">Toshibin 21 inchni 3D za iduću generaciju ekrana?</td>
... ne bih da gušim dalje, ali to je slovo S od SEO, to su baš osnovne stvari i onaj ko naplaćuje SEO optimizaciju bi to trebao da zna (ili zna ali nije uradio)
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat