Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 06. 2010.   #201
stojan.dim
novi član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 23.06.2010
Poruke: 10
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
stojan.dim is on a distinguished road
Default Daj razmisli malo

Citat:
Originalno napisao gaganed Pogledajte poruku
Da citiram Bluesman-a - Mister

Ponasas se kao da si u paranoji. Imas iste simptome u ponasanju kao dramski lik Dusana Kovacevica "Ilija Cvorovic" otuda i moje sala na taj racun. Upao si u zavere svetskih razmera i sada to delis sa nama.
Ako imas pokrice za to sto pricas obrati se gospodi iz odeljenja za visokotehnoloski kriminal koji jedva cekaju da im nekoga das "na ruke", a ne nama da prosipas price o marsovcima, vladama i pranju novca preko sajtova za licitaciju. Da napomenem da nemam nista sa tim sajtvima pa ni sa ovim koji je naslovu teme, tako da mozes da me izbrises iz kategorije onih koji su na njihovom platnom spisku od kako ti kazes "opranog novca".

Ovo je moja poslednja pruka uvezi tvojih paranoja pa moderatori ako hoce mogu i da je obrisu.
Da je ne bi obrisali ja ću da ti odgovorim. Nisam ja ni u kakvoj paranoji. Rekoh ti već da je pre par dana uhvaćena mreža ovakve trgovine. Ne znam koji ti dokaz više treba. Čak su, ne znam zašto, i napisali kako su ih tačno pohvatali. Ja nemam niti želim da dajem nikoga na ruke, ali ako vidim toliko prljavog e-veša valjda je pametnije da se pričuvam a ne da čekam opsežne akcije policije, niti da plješćem ručicama kada me udave sa reklamama svukuda. Da li neki od sajtova trenutno peru pare a nisu još uhvaćeni? Da i tačka. Policija je uhvatila neke, neke nije još. Što je to tako teško da se shvati. Potraži malo vesti ne moram link baš da dajem ovde. Sama činjenica da e-poslovanje kod nas uopšte nije do kraja regulisano je za upozorenje. Ozbiljan sam, niti napadam tek tako, niti paranoišem. Razmisli malo, daj, ej. Ne mogu ovde da pišem sad ceo traktat. Privreda se raspada svuku u svetu a neko dodje iz inostranstva i uloži hiljade eura u e-commerc u Srbiji. Pusti bre to. Ali i nemoj da se nerviraš što ovo sve pričam. Tako je kako je, šta da radimo. Inače nisam Ilija Čvorović, ako hoćemo u Evropu ovakvih stvari mora da nema i to pošteno da ih nema.
stojan.dim je offline