Pogledajte određenu poruku
Staro 01. 04. 2010.   #11
Zero-Cool
profesionalac
Qualified
 
Avatar Zero-Cool
 
Datum učlanjenja: 13.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 185
Hvala: 9
16 "Hvala" u 12 poruka
Zero-Cool is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za Zero-Cool
Default

Dugo sam vec u kosarkaskim vodama, mnogo staza imam, a cesto sam igrao sa milicicem i tepicem jos dok su bili klinci....obojica nisu bili nista posebno, ali su imali veliku volju....prednost tepica je sto je dospeo kod duleta koji je od njega napravio igraca vrhunskog kvaliteta, dok je milicic napravio veliku gresku odlaskom u NBA tako mlad,jer tamo nije imao ko da ga pogura kad mu je najvise trebalo, kad se razvijao kao kosarkaska licnost. Sada se bori i trudi da to postigne, ali za mene je on jedan "balvan" i dzaba mu sve sto se trudi kad nema u glavi....Ovaj sport definitivno ne moze da se igra mehanicki i od svakog igraca se zahteva da koristi mozak(od nekog igraca vise od nekog manje, sve zavisi od pozicije)...voleo bi da uspe da napravi zavidnu karijeru tamo ali sa tim stavom koji je stekao ne verujem.


A sto se utakmice veceras tice, mislim da ce biti jako cupavo, makabi je dobra ekipa i da bi se pobedila, dule mora da popravi neke segmente igre iz prosle utakmice, u kojoj su po mom misljenju trebali nasi da oduvaju makabi 20 razlike.
__________________
Mess with the best die like rest!!!
Zero-Cool je offline   Odgovorite uz citat