Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 10. 2006.   #116
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Off Topic:
Citat:
Originalno napisao zira
Mogu i oni tebe da tuze. Naci ce se neki osnov.
blah, ovo me mnogo podseca na vreme otpora i komentare: nemoj bre da se kacis, mogu da te uhapse, premlate, ko zna... i ziva istina mogli su tad, mogu i sad, moci ce verovatno i ubuduce... ako im dopustimo moci ce oni i da tuze i da sude i jos stosta... i ne mislim samo na radikale, nego generalno politicare...

i sta onda uraditi, da se pravimo da je sve super ?? Ono cutis i gledas svoja posla i nadas se da nece bas tebe da uzmu na zub (mozda jos i drukas komsiju da pokazes kako si lojalan..) Alternativa je da spakujes prnje i pobegnes nekud..

Da li se sakrivati ili pobeci, i nije neki izbor po mom ukusu. Mozda neko i moze tako, meni se to ne svidja uopste, i jako cenim sto je Borstale imao muda da uradi nesto, koliko god izgledalo sitno..
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat