Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 12. 2006.   #248
Dragan Varagić
Moderator
Master
 
Datum učlanjenja: 07.08.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 631
Hvala: 25
76 "Hvala" u 50 poruka
Dragan Varagić će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao bluesman
Na kraju, mi smo samo ... kako si ono rekao... neozbiljni. Toliko neozbiljni da nismo pre 3 meseca umeli da prepoznamo u šta će ovo da se pretvori.
Koliko vidim, najveći trenutno problem je da sam ja izrekao da je ovde neko neozbiljan. Ovo je veoma ozbiljna kvalifikacija, pa sam pregledao kompletnu temu i na ovoj stranici našao nešto što najviše liči na to:

Citat:
Originalno napisao Varagić
Zahtev je urađen na takav način da se pojedinci (što je ovde većina) teško mogu i da razmišljaju da se prijave, obzirom da je zahtev da se radi o firmi, a klijent (jeste, radim konsalting za njih) zahteva pouzdane firme, koje će uraditi ono što se inicijalno traži i to u zadatim rokovima.
Znači, po mom mišljenju ja ovde nikoga nisam kvalifikovao kao neozbiljnog, već sam naglasio da ovo nije posao za pojedince.

Ispostavilo se da angažovana firma nije ispoštovala rok, što se na osnovu referenci i pretodnih poslova nije moglo pretpostaviti. Ovde vidim eventualnu svoju grešku, jer sam potvrdio da je do ovog posla firma poštovala rokove, u projektima gde sam radio sa njima.

Zamolio bih te Gorane da i ti pregledaš šta je sve u ovoj temi napisano (kada budeš imao vremena), pa da napišeš da li i dalje stojiš iza pomenute kvalifikacije, obzirom da ja nikoga ni u kom slučaju nisam omalovažavao i napisao da je neozbiljan.
Dragan Varagić je offline   Odgovorite uz citat