DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > Poslovanje, održavanje i marketing > e-Business
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

e-Business Elektronsko poslovanje, e-Commerce, poslovanje uopšteno. Sponzor: www.poslovnaznanja.com

Odgovori
 
Alati teme Način prikaza
Staro 21. 01. 2007.   #41
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 22.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao bluesman
Naime, bilo je puno zloupotreba i pokušaja zloupotreba humanitarnih servisa - zato je telekom toliko "oprezan"
Ako je bilo zloupotreba, onda mora i da su i servis provajderi svojim delovanjem ili bolje receno nedelovanjem doprineli da te zloupotrebe traju. A one su verovatno trajale i trajale, dok se neko u Telekomu nije mudro setio da nije vredno da oni nesto rade i nadgledaju u skoro realnom vremenu, kad te usluge nisu iole znacajniji deo prihoda firme. Uostalom, ako ima nesto vezano za Telekom da se nadgleda i osluskuje, pa oni to nikada nisu radili. Ima sluzba koja to radi, ali nije deo Telekoma.
__________________
dooConsult
oksite je offline   Odgovorite uz citat
Staro 21. 01. 2007.   #42
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Citat:
Originalno napisao oksite
Uostalom, ako ima nesto vezano za Telekom da se nadgleda i osluskuje, pa oni to nikada nisu radili. Ima sluzba koja to radi, ali nije deo Telekoma.

?

Telekom vrlo nadgleda i osluskuje, i mobilna i fixna.. imaju oni vrlo komplexne anti-fraud sisteme koje im odrzava Saga, ali na nalazenju prevara rade ljudi iz Telekoma...igrom slucaja poznajem neke ljude koji rade tamo, tako da znam 100% da su zaposleni u Telekomu..
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat
Staro 21. 01. 2007.   #43
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 22.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao ivanhoe
?
Znam i ja neke ljude koji to tamo rade, bas u toj sluzbi na koju i ti mislis, ali moja misao nije odredjena time ko im daje platni nalog, vec radne naloge. Mi pricamo o poslu, ne o platama, zar ne?

Bez naloga nema ni provere.
__________________
dooConsult
oksite je offline   Odgovorite uz citat
Staro 22. 01. 2007.   #44
glaspodrinja.com
profesionalac
Qualified
 
Datum učlanjenja: 11.09.2006
Poruke: 117
Hvala: 0
3 "Hvala" u 2 poruka
glaspodrinja.com is on a distinguished road
Default _?_

Juče sam pročitao B-menovo obaveštenje u vezi prekida sms servisa za humanitarne potrebe. Danas sam razmišljao o mogućnostima koje bih preduzeo da se ovakva stvar reši jednom za svagda...
Večeras sam gledao nalickane političare koji sa osmehom govore o boljitku, novim serijama uspeha, optimizmu i Srbiji koja konačno može napred....

I znate šta ...? Znao da su svi oni jedna gomila "pričam ti predizbornu priču" likova, razočaralo me je nešto sasvim drugo.
To je odsustvo moralnih vrednosti kod nadležnih u TeleCowu...

Odsustvo potrebe da se zarad validnosti, određene stvari provere i da se jedna Humanitarna akcija koju smo zahvaljujući Goranu Pilipoviću započeli Dejan Bizinger i moja malenkost, nastavi neometano.

Zamislite moj razgovor sa Ocem male devojčice koja se Zove Ana Popović, koja čeka da se novčana sredstva prikupe i da krene na preko potrebnu operaciju kako bi mogla da nastavi sa svojim ŽIVOTOM !

Ja moram da mu kažem: Prekidamo sa svim aktivnostima koja se tiču SMS akcije...zbog...? čega ? zato što se nekom u TeleCowu digao Qrac ! ! !

...nestaje mi misli i slova, barem onih pristojnih, spisak psovki koje bih upotrebio prevazilaze granice pristojnosti.

za kraj : SEKUND REKLAME NA RTS-u ZA POTREBE POLITIČKOG MARKETINGA IZNOSIO JE 10,000 DINARA (kampanja za parlamentarne izbore 2007)

Koliko je iznosio budžet za kampanju pojedinih političkih stranaka ?

Koliko je devojčica u Srbiji koje kao mala Šapčanka Ana Popović čekaju SVOJU ŠANSU DA ŽIVOT NASTAVE DALJE, bez straha od dalje progresije bolesti i konačne smrti ?

KOLIKO još VREMENA MORAM da ČEKAM, da se ovakve GLUPOSTi poput TELECoW obaveštenja više nikada ne dogode ?

?
glaspodrinja.com je offline   Odgovorite uz citat
Staro 22. 01. 2007.   #45
Blood
Boban Karišik
Expert
 
Avatar Blood
 
Datum učlanjenja: 05.11.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 556
Hvala: 36
186 "Hvala" u 21 poruka
Blood is on a distinguished roadBlood is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za Blood
Default

Stvarno je strasno, i sramota to sto se desava...
__________________
Ako već nisi Anđeo, bar budi čovek...
Blood je offline   Odgovorite uz citat
Staro 22. 01. 2007.   #46
djoca
kockar
Qualified
 
Avatar djoca
 
Datum učlanjenja: 28.09.2005
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 146
Hvala: 51
83 "Hvala" u 20 poruka
djoca is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za djoca
Default

Citat:
Koliko je iznosio budžet za kampanju pojedinih političkih stranaka ?
Skromniji budzeti su bili oko 2 milke evra :-) ima se moze se...ali i isplati se, vratice se ulozeno i zaraditi...ko jebe bolesne, gladne, ovakve, onakve...uostalom samo su za srpsku novu zveknuli pevaljkama kintu od koje su Ana i ljudi u slicnoj poziciji mogli da dobiju sansu...to je Srbija
djoca je offline   Odgovorite uz citat
Staro 22. 01. 2007.   #47
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 22.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao djoca
Skromniji budzeti su bili oko 2 milke evra :-) ima se moze se...ali i isplati se, vratice se ulozeno i zaraditi...ko jebe bolesne, gladne, ovakve, onakve...uostalom samo su za srpsku novu zveknuli pevaljkama kintu od koje su Ana i ljudi u slicnoj poziciji mogli da dobiju sansu...to je Srbija
Da beda bude veca, nisu lovu dale same stranke preko clanstva, vec bilmezi i djubrad koje u ovoj zemlji zovemo biznismeni. Dali bi oni i 10 "milki" ali dan traje 24 sata i ne mozes narodu emitovati spotove ceo dan, sta bi bilo sa Grand Show, Megasound, VIP Produkcija etc etc
__________________
dooConsult
oksite je offline   Odgovorite uz citat
Staro 23. 01. 2007.   #48
Pedja
Predrag Supurović
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 24.01.2006
Lokacija: Užice
Poruke: 791
Hvala: 3
200 "Hvala" u 12 poruka
Pedja is on a distinguished roadPedja is on a distinguished roadPedja is on a distinguished road
Default

Nemoj tako, nekima je dao i Soros. Prica se o 12 miliona...

U pravu ste, meni se redovno okrene zeludac kada vidin na sta se sve trose pare.
Pedja je offline   Odgovorite uz citat
Staro 23. 01. 2007.   #49
glaspodrinja.com
profesionalac
Qualified
 
Datum učlanjenja: 11.09.2006
Poruke: 117
Hvala: 0
3 "Hvala" u 2 poruka
glaspodrinja.com is on a distinguished road
Default

bla, bla, bla, bla,

Mi pišemo, komentarišemo, neko se nervira, a rezultat...je..?

Ništa.

Jedno veliko NIŠTA

botom lajn je :

Oni koji svojim znanjem mogu da pruže pomoć - zaustavljeni u daljem pokušaju

Oni koji čekaju na kakvu takvu budućnost u vidu skupe operacije -
gube jedan dragoceni izvor mogućnosti da produže svoj ŽIVOT koji je svakako prošaran teškoćama i preprekama zbog BOLESTI koju nisu želeli a poseduju je u svom organizmu


ONI KOJI PRIČAJU BAJKE...i dalje pričaju, malo odrade tu i tamo po nešto a u suštini svoj položaj i široku paletu mogućnosti koja im po funkciji pripada koriste za LIČNO BOGAĆENJE

NE ZABORAVITE ! Sve te novce koje *olitičari i njima priklonjeni POKRADU omogućili smo MI - SVOJIM RADOM i redovnim plaćanjem obaveza koje država propisuje.

Zaista ne razumem odluku TELECowa ...
glaspodrinja.com je offline   Odgovorite uz citat
Staro 23. 01. 2007.   #50
LiquidBrain
Milan Cvejic
Wrote a book
 
Avatar LiquidBrain
 
Datum učlanjenja: 05.09.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.241
Hvala: 32
73 "Hvala" u 56 poruka
LiquidBrain će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Yahoo za LiquidBrain
Default

Onda ajde da uradimo neshto. vid gradjanske neposlushnosti, necemo vishe da placamo porez...
__________________
http://weevify.com
LiquidBrain je offline   Odgovorite uz citat
Odgovori



Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 22:01.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.