DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > Showroom i poslovne ponude > Poslovne ponude i zapošljavanje
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

Poslovne ponude i zapošljavanje Potraznja ili ponuda IT poslova. Svaka nova tema zahteva odobrenje administratora.

Odgovori
 
Alati teme Način prikaza
Staro 08. 09. 2008.   #1
vladimirl
novi član
 
Datum učlanjenja: 14.04.2007
Poruke: 4
Hvala: 1
1 "Hvala" u 1 poruci
vladimirl is on a distinguished road
Default Potreban kolega PHP/MySQL/JS AJAX

Stvari ovako stoje. U pitanju je firma Strategic Point kojoj je web samo jedna od delatnosti. Ima jednog developera (mene) koji vec posustaje od kolicine posla. Potreban mi je kolega sa kojim mogu da podelim posao. Radi se najvise PHP/MySQL i razni JavaScript framework-ovi (Mootools, Extjs i core JavaScript) i pomalo administracije servera (vrlo osnovno). Ne trazim vrhunskog programera ali makar prosecno znanje i iskustvo su neophodni. Totalni pocetnik takodje ne pije vodu.

Verujem da moze da nauci ponesto od mene, a nadam se mozda i ja nesto od njega. U pocetku bi bio placen po poslu i tako bi i radio - uglavnom od kuce. Ako ostvarimo uspesnu saradnju i budemo nasli srecnu racunicu, garantujem i stalno zaposlenje (posto sam uzgred i direktor pa od mene zavisi ). Pored novca, nudim fer odnos i perspektivu u prvatnoj firmi koja tri godine uspesno posluje i odlucno raste. U firmi smo opusteni i neformalni, mladi, radimo zanimljive projekte za domace i strane klijente i veoma su nam vazni dobri medjuljudski odnosi.

Eto, ako ste zainteresovani, posaljite kratak cv na vlelicanin@strategicpoint.rs i sta ste do sada radili. Kljucni kvaliteti su da je osoba vredna, da stalno uci i da je ok saradnik.

Srdacan pozdrav,
Vlada
vladimirl je offline   Odgovorite uz citat
Staro 09. 09. 2008.   #2
vladimirl
novi član
 
Datum učlanjenja: 14.04.2007
Poruke: 4
Hvala: 1
1 "Hvala" u 1 poruci
vladimirl is on a distinguished road
Default

molim vas da mi ne saljete privatne poruke preko foruma jer ne posecujem tako cesto i sva je sansa da ih necu procitati uskoro. za sve dodatne informacije slobodno koristite email koji sam vam ostavio. hvala.
vladimirl je offline   Odgovorite uz citat
Staro 09. 09. 2008.   #3
Milija Veljovic
član
Certified
 
Avatar Milija Veljovic
 
Datum učlanjenja: 01.09.2007
Poruke: 96
Hvala: 76
4 "Hvala" u 4 poruka
Milija Veljovic is on a distinguished road
Default

Lep oglas
Milija Veljovic je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" Milija Veljovic za poruku:
Staro 09. 09. 2008.   #4
vladimirl
novi član
 
Datum učlanjenja: 14.04.2007
Poruke: 4
Hvala: 1
1 "Hvala" u 1 poruci
vladimirl is on a distinguished road
Default Pojasnjenje

Evo i malo pojasnjenja da ne bih pisao svakom ponaosob.

Prvo, posto mi se javlja dosta vrlo iskusnih, prekvalifikovanih programera koji ne mogu potpuno da se posvete ovome, zelim da ohrabrim i mlade pocetnike. Ovo se ne odnosi na totalne pocetnike tipa <?= echo "Hello world"; ?>. Ali nije problem ako radite tek nekoliko meseci u PHP-u. Ako znate da posaljete upit MySQL bazi i napisete funkciju, znate da radite sa nizovima i objektima, vec dolazite u obzir. Ako ste inteligentni i vredni, ja sam raspolozen da radim sa vama i da vam pomognem da naucite vise. Takodje, nisu mi vazne formalne kvalifikacije (ja sam psiholog, pa evo vec 10 godina i programiram i radim svasta drugo), niti impresivno radno iskustvo. Mladi ste, petljali ste do sada samo nesto za sebe - pokazite mi ako to uopste radi i to je sasvim ok.

Ono sto mi jeste vazno je da trazim lojalnog saradnika na duge staze, ko ima kapacitet i zelju da se razvija, ko je ozbiljan kada je posao u pitanju i ko zeli da se posveti Strategic Pointu u profesionalnom smislu. Nekoga ko ce se za par godina razviti da postane glavni developer u firmi i ko ce sutra razviti svoj tim. Za uzvrat, imacete siguran i zabavan posao, radicete u firmi u centru grada, naucicete svasta zanimljivo i korisno, firma ce ulagati u vas razvoj, imacete prijatne kolege, sefa koji vas uvazava i postuje i dobre uslove. Za tri godine, samo mi se jednom desilo da mi zaposleni sam trazi povisicu, a taj je bio pohlepan i nerealan, i iako je dobio povisicu, posle par meseci smo se razisli. Ja volim da sam nagradim vredne ljude koji razvijaju firmu i to redovno cinim.

Evo i malo pojasnjenja samog posla. Trenutno se radi na preciscavanju koda naseg CMS-a i razvoju novih modula. To je inicijalno pisano jos pre skoro desetak godina pa se sada radi optimizovano i bolje. Kada klijent hoce novi sajt, obicno se implementira taj CMS i dopisu novi ili preprave postojeci moduli ako ima specijalnih zahteva. Upravo nas ceka jedan takav jednostavniji posao. Osim toga razivijamo za drugog klijenta i jednu aplikaciju koja ce raditi na lokalnoj mrezi, a koja je kompleksna baza podataka... i tako dalje.

Nacin rada - dodjete u firmu ujutro i dogovorimo se sta i kako i ja vam dam sva uputstva. Onda ili idete kuci pa se dopisujemo preko MSN-a ili, ako zelite, sedite i radite u firmi (mozda bolje ovo ako je covek pocetnik i treba da se konsultuje - mada se u firmi radi i ponekad moze da bude guzva i tesko za koncentraciju). Onda se vidimo ponovo sutra ujutro ili makar svakih par dana. redovno pisete log i satnicu za sve sto ste radili. Vazno je da ste dostupni i za kompjuterom u radno vreme od 9 ujutro do 17h - nocu i vikendom ne radimo . Ako to sve lepo fercera tako, za par meseci vas ja zaposlim i onda dolazite svaki dan redovno na posao - i onda vas placam mesecno a ne po poslu (sto znaci da zaradjujete vise i redovno). Cilj je da se ja rasteretim kucanja, kako bih imao vise vremena da ugovaram nove poslove i kako bismo svi zajedno zaradili vise novca.

Eto, nadam se da je sada dosta jasnije sta trazimo, a za sva dodatna pitanja, na mejl ili kada se vidimo.

Srdacan pozdrav,
Vlada
vladimirl je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" vladimirl za poruku:
Odgovori


Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum

Slične teme
Tema Početna poruka teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Ajax Powered MySQL Table Editor i Viewer ljtruba (X)HTML, JavaScript, DHTML, XML, CSS 5 26. 08. 2010. 23:02
DataGrid (PHP, Ajax, MySQL) - preporuke kovacm Web aplikacije, web servisi i software 6 15. 09. 2009. 13:35
Potreban iskusan PHP/MySQL/AJAX Developer jasmanac Poslovne ponude i zapošljavanje 0 04. 09. 2008. 16:29
Potreban js/ajax developer za sitne izmene u postojećem skriptu phoenix Poslovne ponude i zapošljavanje 0 10. 09. 2007. 13:29
Potreban PHP/MYSQL developer TamTam Poslovne ponude i zapošljavanje 1 08. 12. 2006. 17:25


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 10:51.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.