DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > Web development i web aplikacije > Web Hosting, web serveri i operativni sistemi
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

Web Hosting, web serveri i operativni sistemi Komercijalni hosting, web serveri, bezbednost, operativni sistemi na serverima

Odgovori
 
Alati teme Način prikaza
Staro 14. 11. 2009.   #61
NikolaBlog
novi član
 
Avatar NikolaBlog
 
Datum učlanjenja: 13.11.2009
Lokacija: Beograd
Poruke: 2
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
NikolaBlog is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za NikolaBlog
Default

Ja sam hostovao godinu dana kod OKLOP-a, dok nije pukao, a onda sam presao na LiteSpeed2.net i za prvih mesec dana sam zadovoljan. Na prvi pogled mi se cinilo da su neka ocajna firma pre svega zbog izgleda sajta, ali zasad su ok. Videcu kako ce me ovaj host sluziti
NikolaBlog je offline   Odgovorite uz citat
Staro 14. 11. 2009.   #62
miks
član
Certified
 
Datum učlanjenja: 24.02.2009
Poruke: 55
Hvala: 0
11 "Hvala" u 7 poruka
miks is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao lurker Pogledajte poruku
Eunet je bezobrazno skup. A ne vredi te pare...
mogu samo da pricam o VPS, preporucujem burst.net developtment paket $6 mesecno, OS po izboru, full root, 20 GB hd, 2000 GB bw...
20GB hd ili 20MB
miks je offline   Odgovorite uz citat
Staro 14. 11. 2009.   #63
Nemanja Avramović
emperor Selassie
Grand Master
 
Avatar Nemanja Avramović
 
Datum učlanjenja: 20.10.2006
Lokacija: Mladenovac
Poruke: 754
Hvala: 361
576 "Hvala" u 88 poruka
Nemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za Nemanja Avramović Pošaljite poruku preko MSN za Nemanja Avramović Pošaljite poruku preko Yahoo za Nemanja Avramović
Default

ako je VPS onda je pre 20 GB
__________________
Moj portfolio sajtić | wat?
Nemanja Avramović je offline   Odgovorite uz citat
Staro 14. 11. 2009.   #64
miks
član
Certified
 
Datum učlanjenja: 24.02.2009
Poruke: 55
Hvala: 0
11 "Hvala" u 7 poruka
miks is on a distinguished road
Default

Neko je pogresio zato sam i pitao, ili lurker ili ovi na sajtu.

Ovo je jedina ponuda koju sam tamo nasao za $6:
BURSTNET™ MANAGED VIRTUAL HOSTING - LINUX
A tamo pise "Disk Space: 25MB"
miks je offline   Odgovorite uz citat
Staro 23. 11. 2009.   #65
Nenad Vasić
profesionalac
Professional
 
Datum učlanjenja: 28.06.2007
Lokacija: Beograd
Poruke: 238
Hvala: 80
38 "Hvala" u 24 poruka
Nenad Vasić is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za Nenad Vasić
Default

Gledaš pogrešnu stranu. On je mislio na ovo: https://www.burst.net/linvps.shtml

Elem, naručio sam malopre VPS PACKAGE #2 da vidim kakvi su i prilikom checkout-a dobih:

Citat:
Fraud Checking Error

Our system has detected a high risk of fraud for your order and has therefore blocked it, so your order has been placed on hold for potential fraud by our Billing Dept. You may contact our Billing Dept to resolve this issue, if this order is indeed legitimate, via email at billing@burst.net, or by opening a Billing Dept ticket. Please note, we may proceed/continue with your order regardless of this request, based on further manual investigation/research of the validity of the order. Not supplying the requested information, is not a valid form of order cancellation of your order. We have to be very strict with orders that are processed due to the nature of our industry. Thank you for your patience and understanding in this matter. If you do not receive this call, or are unable to verify at this time, you may contact our Billing Department to resolve this issue, if this order is indeed legitimate, via email at billing@burst.net, or by opening a Billing Dept ticket.
A pre toga sam dobio poziv sa nekog automata koji mi je izdiktirao PIN za verifikaciju naloga odnosno broja telefona. Sve ja to lepo ukucam međutim ispiše se ona greška. Možda imaju if (is_from_serbia($ip)) return false; Otvorio sam ticket pa će valjda rešiti problem...
__________________

Nenad Vasić je offline   Odgovorite uz citat
Staro 23. 11. 2009.   #66
Dusan Filiferovic
profesionalac
Qualified
 
Avatar Dusan Filiferovic
 
Datum učlanjenja: 01.08.2009
Lokacija: Bor
Poruke: 126
Hvala: 4
177 "Hvala" u 9 poruka
Dusan Filiferovic is on a distinguished roadDusan Filiferovic is on a distinguished road
Default

Desi se da dobijes pogresan pin, ja sam sa jednog sajta (jos kad bi se setio kog) narucivao 2x zbog toga, tako mi rekose iz billinga, vise volim kad me zove covek nego masina da mu izdiktiram podatke.
Dusan Filiferovic je offline   Odgovorite uz citat
Staro 26. 11. 2009.   #67
Dragan Babić
Designer guy
Wrote a book
 
Avatar Dragan Babić
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.373
Hvala: 55
42 "Hvala" u 22 poruka
Dragan Babić će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za Dragan Babić
Default

Povlačim svoju preporuku za MediaTemple u svetlu događaja koji su se desili u proteklih par nedelja, a kulminirali sinoć (po našem vremenu).

Više infrmacija na http://michaeltorbert.com/blog/media-temple-hacked/

(Za one koje mrzi da čitaju — carevi su čuvali sve lozinke u plain text formatu, i ta baza im je haknuta.)
Dragan Babić je offline   Odgovorite uz citat
Staro 26. 11. 2009.   #68
AG.RS
Banned
Qualified
 
Datum učlanjenja: 16.02.2009
Lokacija: Beograd
Poruke: 182
Hvala: 3
15 "Hvala" u 8 poruka
AG.RS is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za AG.RS Pošaljite poruku preko MSN za AG.RS Pošaljite poruku preko Yahoo za AG.RS Pošaljite poruku preko Skype™ za AG.RS
Default

ja mogu da ti preporučim samo sebe. Dok bude meni imalo, imaće i tebi. Ništa ne naplaćujem, a pretpostavljene hvatam za gušu ako im nešto pođe naopako. Tj. više sye plaše mene nego samog đavola.
AG.RS je offline   Odgovorite uz citat
Staro 27. 11. 2009.   #69
jasmanac
Knowledge base
Wrote a book
 
Avatar jasmanac
 
Datum učlanjenja: 24.06.2005
Poruke: 1.109
Hvala: 76
390 "Hvala" u 53 poruka
jasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za jasmanac Pošaljite poruku preko MSN za jasmanac Pošaljite poruku preko Skype™ za jasmanac
Default

I ja povlacim preporuku za MediaTemple. Vec odavno sam presao na WebFaction.
__________________

jasmanac je offline   Odgovorite uz citat
Staro 28. 11. 2009.   #70
fanagoria
novi član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 21.09.2007
Lokacija: Beograd
Poruke: 26
Hvala: 0
1 "Hvala" u 1 poruci
fanagoria is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Yahoo za fanagoria
Default

Malopre saznao za promociju na hostgatoru -75%, popust u vezi crnog petka.
Nisam ih do sad koristio ali hosting na 2 godine (Baby plan) za 36 evra, vredi probati.
Ako jos neko zeli da proba, kod je 75off

P.S. Popust je za nove korisnike.
fanagoria je offline   Odgovorite uz citat
Odgovori


Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum

Slične teme
Tema Početna poruka teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Šta sve preporučujete za učenje PHP-a chandler Sva početnička pitanja 14 15. 09. 2009. 15:55
Maximalan i preporučeni broj fajlova u direktoriju mb_sa PHP 17 27. 01. 2009. 23:01
google.co.yu preporučuje francuske feedove? pcigre Opušteno 0 09. 04. 2008. 02:00
Hosting od 100MB koji je velicine 88MB !!! shoba Web Hosting, web serveri i operativni sistemi 8 27. 09. 2005. 01:22


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 20:26.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.