DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > Web dizajn i usability > Planiranje i usability
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

Planiranje i usability Planiranje, legalnost, privatnost, arhitektura, principi

Odgovori
 
Alati teme Način prikaza
Staro 18. 10. 2009.   #61
martinluter
profesionalac
Qualified
 
Datum učlanjenja: 02.05.2009
Poruke: 193
Hvala: 27
8 "Hvala" u 6 poruka
martinluter is on a distinguished road
Default

Ja sam pitao da li neko moze da uradi nesto od A do Š medjutim, nista.
Mislio sam da ulozim taj novac u sajtove, ali koliko vidim ovde je ljudima ta cena koju nudima za izradu od A do Š mala, ili se pak svi plaše da se upuste u ovo, jer nisu sigurni da mogu da postignu to sto trazim!
U svakom slucaju hvala vam na ulozenom trudu da pomognete, konstruktivnim (po neko sarkasticnim) savetima, videcu sta cu nadalje ili cu odabrati ISTOKA za saradnju, posto kaze da je profi i da moze da postigne rezultate. Al jos uvek nisam odlucio u celosti, jos malo ce da se krcka!
Sta vi mislite o ISTOKU, ima li smisla za biz?
martinluter je offline   Odgovorite uz citat
Staro 18. 10. 2009.   #62
Ivan_Nis
član
Certified
 
Avatar Ivan_Nis
 
Datum učlanjenja: 03.10.2006
Lokacija: Nis
Poruke: 68
Hvala: 11
2 "Hvala" u 2 poruka
Ivan_Nis is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko MSN za Ivan_Nis
Default

Ponudio ti je za dz svoje usluge a ti se neckas. I jos cekas da se stvar "krcka" ?
Mozda je coveku neprijatno sto si neodlucan :S pa ce da plati da pocnete vec jednom
Ivan_Nis je offline   Odgovorite uz citat
Staro 18. 10. 2009.   #63
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao martinluter Pogledajte poruku
Sta vi mislite o ISTOKU, ima li smisla za biz?
Ma Istok se samo šali sa tobom. A ko još ozbiljan može da so zove tako? Ja bih bio oprezan sa njim.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
Staro 18. 10. 2009.   #64
torbica
Moderator
Expert
 
Datum učlanjenja: 01.09.2007
Lokacija: Beograd
Poruke: 484
Hvala: 189
107 "Hvala" u 51 poruka
torbica će postati "faca" uskorotorbica će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za torbica
Default

Evo recimo pokreni servis
Imam ideju, trazim investitora i Imam novac, trazim ideju...

Mislim da mozes da napravis servis za uparivanje... Ionako su mnogi tupili o tome, pa probaj, mislim da ce da ti se uklopi u budzet, a tema je interesantna i medijima tako da mozes dobar spin da napravis.

Ps. Hocu 10% za ideju!
torbica je offline   Odgovorite uz citat
Staro 18. 10. 2009.   #65
deda
deda
Certified
 
Avatar deda
 
Datum učlanjenja: 06.05.2008
Lokacija: Bor
Poruke: 94
Hvala: 3
18 "Hvala" u 15 poruka
deda is on a distinguished road
Default

Pametan sam sto pratim ovu temu od prvog komenta, zato sto iz komentara moze da se nauci mnogo.
Budala sam sto citam i ono sto pise pokretac ove teme. Ti si decko bezobrazan. Ti se sprdas sa svim ovim ljudima ovde koji ti nude apsolutno sve za dz. Pojavio si se ovde sa imaginarnim parama, ne postujes komentare i njihove autore, preterao si.
Trebao bi malo postovanja da pokazes, ili da zauvek odabis odavde. Idi ulazi svoj novac u sta god ti volja, ali ne vredjaj kao zadnjim komentarom. Nemas predstavu a za sve ovo vreme nisi sebi ni dao za zadatak da pogledas ko je Istok koji se ponudio da ti pomogne, i na taj nacin vredjas i sve nas ovde.
Internet ti pruza svqakojake mogucnosti, iskoristi ih za osnovu, pa onda zajebavaj narod...
Necu vise pratiti ovui temu...
__________________
http://www.dedabor.com/
deda je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" deda za poruku:
Staro 18. 10. 2009.   #66
artur_dent
I think I'm a sofa...
Professional
 
Avatar artur_dent
 
Datum učlanjenja: 16.11.2005
Poruke: 438
Hvala: 9
28 "Hvala" u 25 poruka
artur_dent is on a distinguished road
Default

Danas bi svi da prave novac www.bezmotike.com
__________________
fotomanijak.com stvarno manijak
WebManijak.com
artur_dent je offline   Odgovorite uz citat
Staro 18. 10. 2009.   #67
martinluter
profesionalac
Qualified
 
Datum učlanjenja: 02.05.2009
Poruke: 193
Hvala: 27
8 "Hvala" u 6 poruka
martinluter is on a distinguished road
Default

Dedice, preterujes, namera mi uopste nije da vredjam i da se sprdam s ovim ljudima na forumu, al dobro to je tvoje vidjenje dela foruma gde ja pisem.
Ko danas nudi nesto dzabe, rascisti to sa sobom, mislim da tu gresis?
Zapitaj se i ovo da nije bilo reci i zanimljive brojcice (5,6000 evra) u mom prvom postu, mislis li da bi se neko javio da za DZ nudi neku uslugu i da bi bilo ovoliko komentara?
Naravno da ne, bilo bi par odgovora i to je to. Al kad ljudi vide da se nude tolike pare svi se primaju ko voda u sundjer.
Mislim da tu ne gresim i da ce te se sloziti samnom!
Pare uopste nisu imaginarne, pare su u banci jos uvek, al dobro necu sad vise o parama jer unose, ocigledno, pometnju u konverzaciji.
Zasto si siguran da nemam predstavu? Covek ne moze sve da zna, pa je ovo bila prilika da naucim i ja nesto.
Ko ti kaze da nisam pogledao ko je ISTOK?
Naravno da jesam!
Sta sam trebao da radim da prihvatim odmah na prvu loptu, na lepe oci?
Evo pitam ja tebe deda ko je ISTOK?
Zasto bi ti mene sa ovog foruma, koje je tvoje pravo?

I zapamtite, da ne biste pisali gluposti o meni, NE ZAJEBAVAM NIKOG!
Bluseman, artur_dent i jos po neki da ih ne trazim, ovo nisam hteo, niti mislim da moze LEB BEZ MOTIKE!
Koji vam je djavo, pa ste stekli utisak da ne zelim nista da radim, ebote. Ove pare sto imam, nisam ih zaradio sedeci vec radom, odlazeci na posao svaki dan, stedeci itd.

Nista, zatvarajte ovu temu (predlog, ne naredjujem), s obzirom da ce je sve manje ljudi pratiti posle ovog mog posta, a ne bi bilo lose da se obrise cela tema, jer sam kao sto kaze deda "vredjao" ljude u prethodnoj mojoj poruci!
martinluter je offline   Odgovorite uz citat
Staro 18. 10. 2009.   #68
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Da ne bude zabune, mi se ne poznajemo i stvarno nemam baš ništa protiv tebe (ako ti se tako učinilo iz mojih komentara - sorry). Jedino što znam o tebi je ono što si napisao, da ne citiram ponovo, ali kada se podvuče crta ono što napišeš stvarno liči na "hoću da nekome platim da mi napravi nešto da zarađujem a da ništa ne radim".

A tema je ispala dobra, za šta si i ti isto toliko zaslužan kao i svi ostali koji su komentarisali, ima puno ljudi koji bi na "sedmo nebo internet zarade" bez muke. Eto i ideje za novu knjigu iz serijala "Postanite ... za 21 dan" A možda i novi post (kod onoga što mi je "mazn'o" ideju): "kako da..."
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
Staro 19. 10. 2009.   #69
cvele
Banned
Knowledge base
 
Avatar cvele
 
Datum učlanjenja: 01.07.2005
Poruke: 1.598
Hvala: 206
140 "Hvala" u 89 poruka
cvele ima spektakularnu aurucvele ima spektakularnu auru
Default

Citat:
Originalno napisao martinluter Pogledajte poruku
Zapitaj se i ovo da nije bilo reci i zanimljive brojcice (5,6000 evra) u mom prvom postu, mislis li da bi se neko javio da za DZ nudi neku uslugu i da bi bilo ovoliko komentara?
Naravno da ne, bilo bi par odgovora i to je to. Al kad ljudi vide da se nude tolike pare svi se primaju ko voda u sundjer.
Kad bi ti shvatio da vecini ljudi koji su se javljali u ovoj temi te "velike pare" i nisu tolko velike stvari bi isle mnogo gladje.

Citat:
Originalno napisao martinluter Pogledajte poruku
I zapamtite, da ne biste pisali gluposti o meni, NE ZAJEBAVAM NIKOG!
Takodje, kad bi znao kako tvoja pitanja i komentari deluju, shvatio bi koliko su se ljudi ozbiljno trudili da ti komentarima ukazu na tvoju ne ozbiljnost i zabludu.

Edit

Evo i ja se prikljucujem Jasmaniacu. Posto ni on ni ja nemamo 6h dnevno podelimo posao na 2 dela i radimo po 3 sata (nadam se da ce biti jos neko pa da jos malo skratimo). Sto se tih 300e mesecno tice ajde da ih ulozimo u praganjce i pivo.
Oziljan sam i zaista me zanima proces koji imas na umu.

Poslednja izmena od cvele : 19. 10. 2009. u 10:38.
cvele je offline   Odgovorite uz citat
Staro 19. 10. 2009.   #70
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 21.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Off Topic: I dalje ne mogu da se otmem utisku da je sve ovo neka zajebancija...
mileusna je offline   Odgovorite uz citat
Odgovori


Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum

Slične teme
Tema Početna poruka teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Offline promocija, sajt 40 evra Ivalex e-Business 11 01. 03. 2010. 08:30
„Dinkiću, dođeš nam još po 980 evra" glaspodrinja.com Opušteno 10 06. 02. 2010. 20:33
Hteo bih da otvorim sajt kao... jovica888 Marketing i SEO 75 01. 06. 2009. 15:12


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 13:56.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.