DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > Web dizajn i usability > Planiranje i usability
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

Planiranje i usability Planiranje, legalnost, privatnost, arhitektura, principi

Odgovori
 
Alati teme Način prikaza
Staro 28. 10. 2009.   #111
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Citat:
Originalno napisao jasmanac Pogledajte poruku
tako da mozemo se svi skupiti i definisati dalje korake.
i izabrati tange..
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" ivanhoe za poruku:
Staro 12. 01. 2010.   #112
nedimtx
novi član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 12.01.2010
Poruke: 20
Hvala: 14
0 "Hvala" u 0 poruka
nedimtx is on a distinguished road
Default

Najlakše je napraviti sajt. Promocija je ključ svega.. Kako što jeftinije napraviti posjećeniji sajt.

Društveni servisi su čudo.. Facebook uglavnom. Twitter se na ex-Yu teritoriji slabije koristi..
nedimtx je offline   Odgovorite uz citat
Staro 17. 01. 2010.   #113
artur_dent
I think I'm a sofa...
Professional
 
Avatar artur_dent
 
Datum učlanjenja: 16.11.2005
Poruke: 438
Hvala: 9
28 "Hvala" u 25 poruka
artur_dent is on a distinguished road
Default

I ja sam mislio tako za twitter do skoro, ali posle nekog malog istrazivanja vidim da je broj "klinaca" na twitteru uzasno porastao - uglavnom ljudi prate svoje celebrity idole iz sveta preko twittera... Tako da Twitter scena postaje sve jaca i jaca...
__________________
fotomanijak.com stvarno manijak
WebManijak.com
artur_dent je offline   Odgovorite uz citat
Staro 26. 01. 2010.   #114
Ekvador
old school
Professional
 
Datum učlanjenja: 12.02.2009
Poruke: 322
Hvala: 22
57 "Hvala" u 41 poruka
Ekvador is on a distinguished road
Default

Taj novac bi ulozio u sebe, posto ti ocigledno nedostaje i ideja i znanja .Uzmi neku oblast i idi na kurseve, nadji privatnog ucitelja i pare ce ti doci same od sebe.
Ekvador je offline   Odgovorite uz citat
Staro 29. 01. 2010.   #115
Srpski-vo
novi član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 20.01.2008
Poruke: 12
Hvala: 0
1 "Hvala" u 1 poruci
Srpski-vo is on a distinguished road
Default

Cini mi se da niko nije pomenuo parkiranje domena. Ne znam puno o tome, ali mislim da bi za 5000-6000 evra mogao da se kupi i parkira domen ili vise njih i da se mesecno uzima neka zarada. Moguce da je ona u nivou 250 evra, jer se cena obicno formira kao dvogodisnja zarada. Voleo bih da cujem vise o tome ako je neko u biznisu s domenima.
Srpski-vo je offline   Odgovorite uz citat
Staro 29. 01. 2010.   #116
gorky
član
Certified
 
Datum učlanjenja: 28.03.2007
Poruke: 83
Hvala: 4
3 "Hvala" u 2 poruka
gorky is on a distinguished road
Default

Domen koji na parkiranju zaradjuje 250 eura mjesecno, kosta malo vise od 6k.
gorky je offline   Odgovorite uz citat
Staro 30. 01. 2010.   #117
Aleksandar Mitić
član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 10.02.2007
Poruke: 47
Hvala: 2
10 "Hvala" u 4 poruka
Aleksandar Mitić is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko MSN za Aleksandar Mitić
Default

Ma kakav parking, ima da pukne kao zvečka a pare će da odu dok trepne i ostaće mu samo bezvredan domen koji će na kraju da istekne. Parking je previše opipljiva tema i za iskusnije "domejnere" o početnicima da i ne pričamo. Nemoj slučajno da ti padne na pamet da ulažeš u ovo samo zato što ti deluje zanimljivo (kupiš domen, isprsiš se pošteno, "parkiraš" ga i on donosi pare dokle god je interneta).

I šta da se čovek zajebe (da me izvinete na rečniku) i ne provali da je kupio domen na koji ti posetioci dolaze sa googla ili drugog pretraživača, pa kad se napravi update indexa a ti odeš na 50-u stranicu? Ode i tvojih 250e mesečno začas... I naravno ovoga što ti prodao više u životu nećeš videti. Bilo je dobro dva/tri meseca i to je to. Pokraden si sviđalo ti se ili ne...

A i kao što gorky reče, domen koji godinama zarađuje 250e mesečno svoj na svome, košta malo više od 5 soma...
Aleksandar Mitić je offline   Odgovorite uz citat
Staro 07. 12. 2010.   #118
blackholemix
Banned
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 23.04.2010
Poruke: 20
Hvala: 2
0 "Hvala" u 0 poruka
blackholemix is on a distinguished road
Default

Mene zanima šta se sve dogodilo sa ovim? Nije valjda da je jedno veliko NIŠTA ?

Autor teme, šta je na kraju uradio?

A ovaj trio Jasmanac, Cvele i Metaphysic jesu li imali nekog posla sa Istokom?

Ili se Istok naljutio, što autor nije želeo ozbiljno da prihvati ponudu, ili je on mudro iskoristio ovu ludu temu radi promovisanja sebe, što više njih da pogleda ko je Istok i sl.
blackholemix je offline   Odgovorite uz citat
Staro 07. 12. 2010.   #119
martinluter
profesionalac
Qualified
 
Datum učlanjenja: 02.05.2009
Poruke: 193
Hvala: 27
8 "Hvala" u 6 poruka
martinluter is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao blackholemix Pogledajte poruku
Mene zanima šta se sve dogodilo sa ovim? Nije valjda da je jedno veliko NIŠTA ?

Autor teme, šta je na kraju uradio?

A ovaj trio Jasmanac, Cvele i Metaphysic jesu li imali nekog posla sa Istokom?

Ili se Istok naljutio, što autor nije želeo ozbiljno da prihvati ponudu, ili je on mudro iskoristio ovu ludu temu radi promovisanja sebe, što više njih da pogleda ko je Istok i sl.
Pa od ovog sto je pisano na ovoj temi nista nije realizovano u internet svetu, ali sam zato kupio autic za 5000 evra kojim se sada vozim i uzivam, za razliku od uzvimanja u voznji jugica kojeg sam imao.
Istok je hteo neku saradnju, ali ja sam bio jako sumnjicav, pa nisam prihvatio.
Ali i dalje pokusavam da dodjem do neke ideje koja bi mogla da mi donese nesto vise novca nego obicno, ne odustajem ipak, samo sto to pokusavam da realizujem sam i uz pomoc nekih prijatelja.
Ja se nisam promovisao, siugrno, a valjda nisu ni ostali.
Znaci kapital koji sam imao, nemam vise u toj meri, ostala neka sica . Sad pokusavam bez kapitala da napravim nesto veliko. Nikad se ne zna, kad se najmanje nadas mozes biti jako iznenadjen, prijatno ili neprijatno.
martinluter je offline   Odgovorite uz citat
Staro 07. 12. 2010.   #120
blackholemix
Banned
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 23.04.2010
Poruke: 20
Hvala: 2
0 "Hvala" u 0 poruka
blackholemix is on a distinguished road
Default

Ma našalio sam se malo, Istoku nije potrebno promovisanje, iz oblasti marketinga i sl. svi znaju ko je on.

Izabrao si da uzivaš, pa dobro lepa ti je to investicija! Koliko je mudra...to nećemo.

Ne verujem da bi te Istok prevario, jer on je može se reći javna ličnost, takvoj osobi ne treba neka mrlja na čistom imenu. Ali dobro, treba biti oprezan Nastavi da razmišljaš o idejama, srećno.
blackholemix je offline   Odgovorite uz citat
Odgovori


Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum

Slične teme
Tema Početna poruka teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Offline promocija, sajt 40 evra Ivalex e-Business 11 01. 03. 2010. 08:30
„Dinkiću, dođeš nam još po 980 evra" glaspodrinja.com Opušteno 10 06. 02. 2010. 20:33
Hteo bih da otvorim sajt kao... jovica888 Marketing i SEO 75 01. 06. 2009. 15:12


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 12:46.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.