DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > Web development i web aplikacije > Web Hosting, web serveri i operativni sistemi
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

Web Hosting, web serveri i operativni sistemi Komercijalni hosting, web serveri, bezbednost, operativni sistemi na serverima

Odgovori
 
Alati teme Način prikaza
Staro 03. 08. 2012.   #1
martinluter
profesionalac
Qualified
 
Datum učlanjenja: 02.05.2009
Poruke: 193
Hvala: 27
8 "Hvala" u 6 poruka
martinluter is on a distinguished road
Default Hosting za probati

Postovani devprotalkovci , pokrenuo sam sa jos dva druga hosting usluge.
Cene su jako povoljne.
Adminstrator servera, kojeg imamo, je jako dobar u svakom pogledu.
Backup se redovno radi.
Ukoliko nekome od vas treba hosting posetite sajt koji je u mom potpisu (pegaz hosting).
martinluter je offline   Odgovorite uz citat
Staro 03. 08. 2012.   #2
nn.nn
nobody
Expert
 
Avatar nn.nn
 
Datum učlanjenja: 19.04.2007
Poruke: 537
Hvala: 14
705 "Hvala" u 106 poruka
nn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoro
Default

Hm, je l' ja to dobro vidim, preprodajete Hetznerov hostign samo po 50% (i još malo) većoj ceni? Šta drugo da se kaže osim - puno sreće, trebaće vam.
nn.nn je offline   Odgovorite uz citat
Staro 03. 08. 2012.   #3
martinluter
profesionalac
Qualified
 
Datum učlanjenja: 02.05.2009
Poruke: 193
Hvala: 27
8 "Hvala" u 6 poruka
martinluter is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao nn.nn Pogledajte poruku
Hm, je l' ja to dobro vidim, preprodajete Hetznerov hostign samo po 50% (i još malo) većoj ceni? Šta drugo da se kaže osim - puno sreće, trebaće vam.
Istina, cene nisu velike uopste. Obzirom da je hetzner poznat u tome, ne znam sta je lose?
@nn.nn zbog cega si napisao da ce nam biti potrebna sreca?
Ukoliko imas neke informacije, a nije lose da ih imam, molim te da ih podelis ovde, jer ti mozda imas vise iskustva u ovome.
Koliko sam ja dobio informacije, serveri im nisu toliko losi.
A sreca je potrebna kao i u svakom drugom poslu kad se pocinje.
martinluter je offline   Odgovorite uz citat
Staro 03. 08. 2012.   #4
Milos Micic
magla diler
Qualified
 
Avatar Milos Micic
 
Datum učlanjenja: 13.02.2007
Poruke: 168
Hvala: 69
18 "Hvala" u 13 poruka
Milos Micic is on a distinguished road
Default

Cut out the middleman, mislim da je mislio na to
Milos Micic je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" Milos Micic za poruku:
Staro 03. 08. 2012.   #5
webarto
expert
Grand Master
 
Avatar webarto
 
Datum učlanjenja: 11.04.2010
Poruke: 998
Hvala: 141
959 "Hvala" u 153 poruka
webarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished road
Default

^ skoro svi su middleman tako da ne vidim ništa loše ovde, ako može da proda nekome, što da ne...
__________________
Github // LinkedIn // PHP // ZCE // Stackoverflow PHP // Site5 Web Hosting
webarto je offline   Odgovorite uz citat
Staro 03. 08. 2012.   #6
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 21.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Citat:
Originalno napisao webarto Pogledajte poruku
^ skoro svi su middleman tako da ne vidim ništa loše ovde, ako može da proda nekome, što da ne...
Ako middleman doda neki dodatnu vrednost servisu kao što je recimo Linux sysadmin i sl. onda nije sve tako besmisleno. Dedicated hosting je samo jedna komponenta u nizu.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat
Staro 04. 08. 2012.   #7
svlada
član
Certified
 
Datum učlanjenja: 02.03.2007
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 53
Hvala: 8
10 "Hvala" u 4 poruka
svlada is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko MSN za svlada Pošaljite poruku preko Skype™ za svlada
Default

John Doe vam je CEO? http://www.pegazhosting.com/team.html
__________________
http://www.svlada.com
svlada je offline   Odgovorite uz citat
Staro 04. 08. 2012.   #8
nn.nn
nobody
Expert
 
Avatar nn.nn
 
Datum učlanjenja: 19.04.2007
Poruke: 537
Hvala: 14
705 "Hvala" u 106 poruka
nn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoro
Default

Ja ne videh (dedicated serveri) da nudite nešto što Hetzner ne nudi. Štaviše, nudite, bukvalno (ispravi me ako grešim), isto to samo za više para. Gde je tu logika?
nn.nn je offline   Odgovorite uz citat
Staro 04. 08. 2012.   #9
kickloop
Mister
Master
 
Avatar kickloop
 
Datum učlanjenja: 25.11.2007
Poruke: 626
Hvala: 114
641 "Hvala" u 96 poruka
kickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za kickloop
Default

Ljudi sve što kažete je tako ali zapravo i nema nikakve veze. Ako ima kome da prodaju, šta ih briga.

@martinluter, pusti ti njih. Nisu ti oni mušterija. Sa 100 boja su namazani. Juri neke firmice, developere početnike i možeš da nakupiš 150-200 klijenata.

Ja sam krenuo isto kao i ti pre 4-5 godina i brzo dogurao do više od 100 hostinga. Samo, smorio sam se od 0-24 telefona i smaranja kako im ne radi ovo ili ono a u 90% slučajeva nemaju internet u kancelariji ili pokušavaju da pročitaju mejl na faks aparatu i slične nebuloze. Sve sam oterao na kraju.

Ako imaš živaca za to, udri brate i ne beri brigu.
__________________
When you assume, you make an ass out of u and me
kickloop je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" kickloop za poruku:
Staro 04. 08. 2012.   #10
martinluter
profesionalac
Qualified
 
Datum učlanjenja: 02.05.2009
Poruke: 193
Hvala: 27
8 "Hvala" u 6 poruka
martinluter is on a distinguished road
Default

Neke odgovore ne mogu da komentarisem, jer sam nisam poznavalac servera.
U ovom slucaju sam kao neka materijalna podrska.
Upordjujuci trziste u Srbiji, ono sto se nudi (manje hosting firmice) po cenama smo tu negde, ako ne cak i jeftiniji.
@nn.nn poenta je da se proda ljudima (firmama, firmicama) kojima je potreban hosting koji ne znaju za hetzner ili uopste ne zele da se bakcu sa nemcima direktno. Cene su priblizne cenama hosting firmicama koje nisu jake, ali postoje vec nekoliko godina.
Eto probacemo, pa ako bi bi, ako ne nikom nista.
Ako je 1000 dinara za godinu dana mnogo za neku firmu, pa i pojedinca amatera za neki njegov sajt, onda nemam reci, pa i ako sam preprodavac. Al neka taj ode tamo pa neka se muci sa njihovom podrskom, ne znaju svi jezike .
@svlada sajt je pusten pre neki dan i jos se rade neke izmene, ne reklamiramo se jos uvek nista, nego ja dosao ovde da se pohvalim malo, sav radostan

@kiklop, upravo tako to sto pisu forumasi ima smisla, ali ne mora da vazi
Hhehe, ja ocekivao da cu ovde da navatam brdo musterija, a ono me izgrdise.
Ma gde sam mogao ovde da provucem hosting uslue, pored ljudi sa iskustvom, a da se ne oprlim vatrom.

Da budem iskren, ne ocekujem previse, ipak treba dosta vremena kao i zivaca za neke ozbiljne poduhvate. Treba jos uciti, kako najbolje prevariti klijenta i prodati mu po vecoj ceni nego sto je kod hetznera .

Ako neko ima nekog klijenta i trazi hosting, neka izvoli, skoro pa dzabe, izvolte izvolte , ko na tezgama.
martinluter je offline   Odgovorite uz citat
Odgovori


Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 01:50.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.