DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > Showroom i poslovne ponude > Poslovne ponude i zapošljavanje
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

Poslovne ponude i zapošljavanje Potraznja ili ponuda IT poslova. Svaka nova tema zahteva odobrenje administratora.

Odgovori
 
Alati teme Način prikaza
Staro 03. 08. 2012.   #1
BalkanJobFinder
novi član
 
Datum učlanjenja: 13.07.2012
Lokacija: Balkans
Poruke: 7
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
BalkanJobFinder is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za BalkanJobFinder
Default Senior Backend Developer/System Engineer, Backend Developer and Frontend Developer

Company we represent is hiring someone who is smart and adaptive, able to learn new technologies and get things done.
Senior Backend Developer/System Engineer and Backend Developer:

-Ability to manage own projects
-Entrepreneurial attitude that gets high-quality projects done quickly
-Be able to write elegant, readable and well-documented code
-Experience with Amazon AWS and all their main API's
-Strong experience with at least one of these server side languages - PHP, Python, Ruby
-Significant experience with Apache, Nginx, Varnish and Memcached
-Great SQL skills, including complex queries and optimization
-Experience with a modern MVC frameworks

Frontend Developer:

-Fluent spoken and written English
-Excellent knowledge of Web technologies: JavaScript, AJAX, HTML 5 and CSS
-Some experience with one of these server side languages is required: PHP/Python/Ruby
-Understanding of MVC concept
-Experience with jQuery, backbone.js, saas/less and coffescript is a big plus

Nice to haves:

-Experience with browser game development

Please send your CV and Cover Letter to dina.jakovljevic@birn.eu.com no later than September 3, 2012.
BalkanJobFinder je offline   Odgovorite uz citat
Staro 03. 08. 2012.   #2
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

ja bih zaista uveo neko pravilo da mora da se navede ime firme, ovo je potpuno neozbiljno i spamerski... kapiram ja da oni skupljaju profile i prodaju to firmama, ali nismo ni mi bas ovde toliko ocajni da mogu da se kupuju developeri na kilo... ako vec hoce da zarade na headhuntovanju nek plate makar banner
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat
7 članova zahvaljuje ivanhoe za poruku:
Staro 04. 08. 2012.   #3
webarto
expert
Grand Master
 
Avatar webarto
 
Datum učlanjenja: 11.04.2010
Poruke: 998
Hvala: 141
959 "Hvala" u 153 poruka
webarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished road
Default

... a tek što spamaju inbox "I am agree" sa @ivanhoe

--
Udruženje za zaštitu outsourcing developera
__________________
Github // LinkedIn // PHP // ZCE // Stackoverflow PHP // Site5 Web Hosting
webarto je offline   Odgovorite uz citat
Staro 04. 08. 2012.   #4
tasmaniski
profesionalac
Professional
 
Datum učlanjenja: 08.11.2010
Poruke: 211
Hvala: 68
78 "Hvala" u 32 poruka
tasmaniski is on a distinguished road
Default

http://www.balkanjobfinder.com/en/page/about


Za baner se slazem :P
tasmaniski je offline   Odgovorite uz citat
Staro 06. 08. 2012.   #5
BalkanJobFinder
novi član
 
Datum učlanjenja: 13.07.2012
Lokacija: Balkans
Poruke: 7
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
BalkanJobFinder is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za BalkanJobFinder
Default da razjasnimo

Postovani svi,

Zasto postoji deo 'Potraznja ili ponuda IT poslova' ako ne da se postavljaju isti? Samo korisnicko ime daje na znanje da se radi o BalkanJobFinder organizaciji i stoje otvoreni kontakti, samim tim najmanji je problem potraziti na internetu nesto o tome i proveriti. Zasto je to onda spamerski ako je sve na izvolte? Kako drugacije da ljudi saznaju za poziciju koja se nudi ukoliko mi ne razglasimo na sve strane? Zasto bi Vi i bilo ko drugi morali da znate bas za BalkanJobFinder.com? Za banere se slazem i ja, to je sve deo poslovanja, ali onda biste imali drasticno manje ponudjenih poslova.

Pozdrav svima,

Dina Jakovljevic
BalkanJobFinder je offline   Odgovorite uz citat
Staro 06. 08. 2012.   #6
tasmaniski
profesionalac
Professional
 
Datum učlanjenja: 08.11.2010
Poruke: 211
Hvala: 68
78 "Hvala" u 32 poruka
tasmaniski is on a distinguished road
Default

Sličan slučaj je bio ovde
http://www.devprotalk.com/t11032-kli...la-oglasi.html
tasmaniski je offline   Odgovorite uz citat
Staro 06. 08. 2012.   #7
BalkanJobFinder
novi član
 
Datum učlanjenja: 13.07.2012
Lokacija: Balkans
Poruke: 7
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
BalkanJobFinder is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za BalkanJobFinder
Default

@tasmaniski dobar primer. Ja kacim oglase samo sa naseg sajta i meni odgovara da ima sto vise prijava jer uglavom stizu losiji CVjevi samo iz razloga sto ljudi ne citaju zahteve i prijavljuje se ko kako stigne. Takodje, posto smo sajt u razvoju, odgovara mi da se nasi oglasi nadju na vise mesta i ne smeta mi ako ih neko kopira ali to ne znaci da drugima nece smetati takodje. Sticem utisak da kada god se nesto u Srbiji postuje na engleskom jeziku, svi misle da je spam. Nama je engleski oficijelni jezik iz razloga sto radimo oglase za ceo Balkan i zelimo da svi lepo razumeju sve bez google translate. Isti je slucaj i sa strancima koji zive i rade u Srbiji/Balkanu i nisu savladali potpuno lokalni jezik. Nazalost, vecina oglasa su od ozbiljnih i velikih kompanija kojima je engleski jezik takodje oficijelni pa im lokalni nije ni mnogo bitan.
BalkanJobFinder je offline   Odgovorite uz citat
Staro 06. 08. 2012.   #8
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Naravno vi ste slobodni da vodite svoj posao kako hocete, ali usudjujem se da posumnjam da genericki oglasi o "poznatoj firmi" koja trazi nekog ko zna 500 stvari i nisu bas najuspesniji pristup.

Ja ocekujem od firme da mi kaze i sta nudi, a ne samo sta trazi. Mogu da posaljem upit kako kazete, ali zasto bih? Ja vec imam posao, vi meni niste potrebni, ja sam potreban vama. To je ogromna razlika u odnosu na druge poslove gde ljudi nemaju slobodu izbora koju mi imamo, mi svi vec imamo neki posao i ne trazimo ga aktivno... ali ako date dobru ponudu mozda me privucete... Ako bi naveli vise podataka (i ako je ponuda dobra naravno) javilo bi vam se mnogo vise kvalitetnih ljudi, koji vasim klijentima vrede 10x vise od prosecnog lika koji se javlja na sve oglase redom, sto je win-win situacija i za developere i za vas...

Kazem opet, vi ste slobodni da radite kako zelite, ali mi kao developeri isto tako imamo pravo da branimo svoju poziciju i da se borimo za bolje uslove... a ovo je developerski forum...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat
9 članova zahvaljuje ivanhoe za poruku:
Staro 06. 08. 2012.   #9
BalkanJobFinder
novi član
 
Datum učlanjenja: 13.07.2012
Lokacija: Balkans
Poruke: 7
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
BalkanJobFinder is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za BalkanJobFinder
Default

'Ja ocekujem od firme da mi kaze i sta nudi, a ne samo sta trazi. ' pun pogodak! Ne mogu se sloziti vise! Ovde sad dolazimo do problema HR vs. kadrovska sluzba. U vecini manjih kompanija (kao sto je ova za koju je oglas) ni ne postoji niko zaduzen za HR vec to radi sam 'gazda' i onda se u 90% slucajeva dodje do istog problema> lack of information. Ljudi jednostavno ne znaju kako se to radi a nije bas ni da ih interesuje preterano, a mi (u ovom slucaju konkretno BJF) izvlacimo deblji kraj jer smo posrednici u celoj prici. Samo manje lenjosti i malo vise komunikacije= i vuk sit i ovce na broju!
BalkanJobFinder je offline   Odgovorite uz citat
Staro 06. 08. 2012.   #10
xippi
xippster
Master
 
Avatar xippi
 
Datum učlanjenja: 16.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 681
Hvala: 102
138 "Hvala" u 84 poruka
xippi će postati "faca" uskoroxippi će postati "faca" uskoro
Default

^ jeste, ali je lenjost na vasoj strani ovaj odgovor "gazda tako hoce, mi samo pejstamo" je vise nego lejm. no offence

btw niste samo vi u pitanju, sve nase hr agencije funkcionisu na isti nacin

Citat:
Originalno napisao ivanhoe Pogledajte poruku
vi meni niste potrebni, ja sam potreban vama.
word.
xippi je offline   Odgovorite uz citat
Odgovori


Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 21:44.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.