DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > Web development i web aplikacije > Web Hosting, web serveri i operativni sistemi
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

Web Hosting, web serveri i operativni sistemi Komercijalni hosting, web serveri, bezbednost, operativni sistemi na serverima

Odgovori
 
Alati teme Način prikaza
Staro 02. 11. 2009.   #51
lurker
profesionalac
Qualified
 
Datum učlanjenja: 21.01.2009
Poruke: 154
Hvala: 3
34 "Hvala" u 22 poruka
lurker is on a distinguished road
Default

Eunet je bezobrazno skup. A ne vredi te pare...

mogu samo da pricam o VPS, preporucujem burst.net developtment paket $6 mesecno, OS po izboru, full root, 20 GB hd, 2000 GB bw...
i welcome2inter.net (neogranicen protok) ali kubure sa mestom na hd, imam kod njih jedan opterecen sajt vec 2 godine, mada su podigli cenu na 4 eura , isto OS po izboru, super podrska a severi su u Nemackoj...

nikako ne preporucujem itsjusthosting.com ni za shared ni za VPS, posle sedmo dnevnog maltretiranja sa njihovim VPS (namerno obogaljen OS template, pa tako nemozes ni yum instalirati na cenosu) trazio sam pare nazad, jedino pozitivno sa njima je da su pare vratili....

inace webhostingtalk je zakon da nadjes povoljan hosting, a ponekad "ugrabim" vps za dzabe.... posle ne znam sta cu sa njime ....
lurker je offline   Odgovorite uz citat
Staro 02. 11. 2009.   #52
Milos Micic
magla diler
Qualified
 
Avatar Milos Micic
 
Datum učlanjenja: 13.02.2007
Poruke: 168
Hvala: 69
18 "Hvala" u 13 poruka
Milos Micic is on a distinguished road
Default

Ja koristim vpsland.com i ok je za taj novac iako sam kasnije nasao lose reviewe ja do sada nisam imao probleme.
Milos Micic je offline   Odgovorite uz citat
Staro 03. 11. 2009.   #53
centaur
Ivan Pavković
Qualified
 
Avatar centaur
 
Datum učlanjenja: 15.01.2007
Lokacija: Beograd
Poruke: 144
Hvala: 42
16 "Hvala" u 16 poruka
centaur is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao Tepif Pogledajte poruku
uniwebhosting - zadovoljan.
I ja sam bio do skoro.
Imam nekoliko domena koje pratim kod njih i uvek su bili dobri, i sa strane supporta i sa strane stanja servera.
Medjutim, pre jedno 5,6 ako ne i jace dana uplatio sam paket.
Posle tri dana poslao prvi mail na support, nisu odgovorili nista.
Jutros poslao ponovo, opet nista.
To vec deluje neozbiljno.
centaur je offline   Odgovorite uz citat
Staro 03. 11. 2009.   #54
Gargoyle
old school
Professional
 
Datum učlanjenja: 19.04.2007
Poruke: 372
Hvala: 139
70 "Hvala" u 43 poruka
Gargoyle će postati "faca" uskoro
Default

uniwebhosting

Citat:
I ja sam bio do skoro.
Imam nekoliko domena koje pratim kod njih i uvek su bili dobri, i sa strane supporta i sa strane stanja servera.
Medjutim, pre jedno 5,6 ako ne i jace dana uplatio sam paket.
Posle tri dana poslao prvi mail na support, nisu odgovorili nista.
Jutros poslao ponovo, opet nista.
To vec deluje neozbiljno.
Isti slučaj i kod mene. I ja sam bio zadovoljan do nedavno. Ali od pre jedno 2-3 nedelje nema ih nigde, kao da su u zemlju propali. Na mail ne odgovaraju danima. Paket plaćen karticom aktivirali su posle 10tak dana (kad sam već digao ruke od njih). A na mail sa tehničkim pitanjima nisu odgovorili ni do danas. Tako da ono ... bilo je lepo dok je trajalo.

Sada sam na webfaction.com, sve lepo radi, a podrška odgovara vrlo brzo što na tickets što na forumu.

Poslednja izmena od Gargoyle : 03. 11. 2009. u 05:36.
Gargoyle je offline   Odgovorite uz citat
Staro 05. 11. 2009.   #55
salebab
profesionalac
Qualified
 
Avatar salebab
 
Datum učlanjenja: 10.11.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 102
Hvala: 19
21 "Hvala" u 18 poruka
salebab is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za salebab Pošaljite poruku preko MSN za salebab
Default

Da, bili su super u početku, ali su mnogo razočarali. Serveri su im prenatrpani i mnogo spori, neki lagani sql upiti znaju da se izvršavaju i do 10tak sekudi

Pre neku nedelju su, kako oni kažu, bili zaraženi nekim virusima, kao obrisan im je deo hdd-a i naravno bekapa nema. Pritom se pozivaju na neki ugovor kako oni nisu odgovorni za gubitak fajlova.

Ma bežim od njih što pre, žao mi samo što sam ih svima preporučivao...
__________________
www.salebab.net
salebab je offline   Odgovorite uz citat
Staro 06. 11. 2009.   #56
centaur
Ivan Pavković
Qualified
 
Avatar centaur
 
Datum učlanjenja: 15.01.2007
Lokacija: Beograd
Poruke: 144
Hvala: 42
16 "Hvala" u 16 poruka
centaur is on a distinguished road
Default

Cisto da se pribelezi da jos nema paketa niti bilo kakvog glasa od njih.

PS Uplatio paket na webfaction.com, za sada deluje super.
centaur je offline   Odgovorite uz citat
Staro 06. 11. 2009.   #57
jasmanac
Knowledge base
Wrote a book
 
Avatar jasmanac
 
Datum učlanjenja: 24.06.2005
Poruke: 1.109
Hvala: 76
390 "Hvala" u 53 poruka
jasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za jasmanac Pošaljite poruku preko MSN za jasmanac Pošaljite poruku preko Skype™ za jasmanac
Default

webfaction.com se za sada pokazao extra. Vec par meseci sam tamo i sve sljaka kako treba.

Jednom sam cak dobio odgovor od supporta za verovali ili ne nepunih 5 minuta.
__________________

jasmanac je offline   Odgovorite uz citat
Staro 13. 11. 2009.   #58
salebab
profesionalac
Qualified
 
Avatar salebab
 
Datum učlanjenja: 10.11.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 102
Hvala: 19
21 "Hvala" u 18 poruka
salebab is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za salebab Pošaljite poruku preko MSN za salebab
Default

Jel može jedan savet u vezi webfaction-a? Da li je ovaj najjeftiniji paket dovoljan da izgura 4-5 sajtova sa ukupnom posetom ~3.000 dnevno, a protok ne prelazi 50gb/m... Najviše se ustvari pitam oko memory usage, ne razumem se baš najbolje, niti kako to da vidim kod uniweba Mislim da će biti dovoljan, ali bolje da pitam?

Btw, ukoliko nekog zanima, kod uniweba trenutno - Server Load: 4.05 (4 cupus), popunjenost diska - /home 88%, /usr 95%. Koliko se meni čini ovo će da vrisne uskoro
__________________
www.salebab.net
salebab je offline   Odgovorite uz citat
Staro 13. 11. 2009.   #59
Gargoyle
old school
Professional
 
Datum učlanjenja: 19.04.2007
Poruke: 372
Hvala: 139
70 "Hvala" u 43 poruka
Gargoyle će postati "faca" uskoro
Default

Pa ja kod uniweba pre neki dan nisam mogao da uploadujem fajl od 3kb = disk full Podrška im je sada 0 (neodgovaraju na poruke). Pukli su oni što se mene tiče.
Gargoyle je offline   Odgovorite uz citat
Staro 13. 11. 2009.   #60
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Citat:
Originalno napisao salebab Pogledajte poruku
Jel može jedan savet u vezi webfaction-a? Da li je ovaj najjeftiniji paket dovoljan da izgura 4-5 sajtova sa ukupnom posetom ~3.000 dnevno, a protok ne prelazi 50gb/m...
ja imam na webfaction (sa tim najmanjim paketom) sajt sa 6000-7000 dnevno, oko 300GB mesecno, plus ima jos 5-6 sajtova sa manjom posetom (ispod 1000 dnevno ukupno). Cimali su me da namestim full page cache jer sam im pravio poprilican load, ali od tad sve sljaka bez ikakvih problema

jbte, trebalo je da vam uvalim affiliate link, svi predjoste na webfaction na kraju...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" ivanhoe za poruku:
Odgovori


Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum

Slične teme
Tema Početna poruka teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Šta sve preporučujete za učenje PHP-a chandler Sva početnička pitanja 14 15. 09. 2009. 15:55
Maximalan i preporučeni broj fajlova u direktoriju mb_sa PHP 17 27. 01. 2009. 23:01
google.co.yu preporučuje francuske feedove? pcigre Opušteno 0 09. 04. 2008. 02:00
Hosting od 100MB koji je velicine 88MB !!! shoba Web Hosting, web serveri i operativni sistemi 8 27. 09. 2005. 01:22


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 13:40.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.