DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > Showroom i poslovne ponude > Web site, dizajn i multimedia
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

Web site, dizajn i multimedia Galerija web sajtova, recenzije i kritike. Svaka nova tema zahteva odobravanje pre prikazivanja

Zatvorena tema
 
Alati teme Način prikaza
Staro 19. 07. 2007.   #81
Taichy
novi član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 04.04.2007
Poruke: 23
Hvala: 1
2 "Hvala" u 1 poruci
Taichy is on a distinguished road
Default

Cim sam ugledao sajt ... pink i white ... Zasto? Znam da je kombinacija i ta nijansa pink na beloj pozadini vrlo mocna , ali je previse "ozbiljnih" sajtova koji pruzaju iste usluge koriste istu/slicnu varijantu. Pink - white ili Pink - Gray ... Pocevsi od HUGE-a do Telekomovog sub-a za ADSL koji koristi PINK-Gray ... Ne zameram vam na slicnom designu , medjutim ako ste vec BREND , ipak bi trebali da ostavite upecatljiviji utisak na potencijalnog kupca , ne da budete "vec vidjeno" ... Gledano sa moje dizajnerske strane , kada bih bio potencijalni musterija , pre bih kontaktirao rainfall.ro nego Rainfall Daffinson iskreno ... Sve pohvalte na ostatku sajta , ipak chete biti upecatljivi na Srpskom i exYu trzistu . Srecno ...

Best regards , taichy.
Taichy je offline  
Staro 19. 07. 2007.   #82
MrSteel
Moderator
Professional
 
Avatar MrSteel
 
Datum učlanjenja: 26.04.2007
Poruke: 350
Hvala: 0
4 "Hvala" u 4 poruka
MrSteel is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao McKracken Pogledajte poruku
Off Topic:

Na ovom threadu samo fali Ron Jeremy

Off Topic:
sto? da ispoliva masu
MrSteel je offline  
Staro 20. 07. 2007.   #83
Aleksandar.Ilic
old school
Expert
 
Datum učlanjenja: 30.04.2006
Poruke: 464
Hvala: 39
48 "Hvala" u 28 poruka
Aleksandar.Ilic is on a distinguished road
Default

Ron Jeremy? Who the f**k is Ron Jeremy?
__________________
Vesti sa juga --- BizBuzz
--- Vas mali oglas
Aleksandar.Ilic je offline  
Staro 20. 07. 2007.   #84
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

I ja sam saznao pre par nedelja, objasnili su mi da je legenda... i ti bi bio kada bi imao toliki "rep"

Show some respect, man
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline  
Staro 20. 07. 2007.   #85
Aleksandar.Ilic
old school
Expert
 
Datum učlanjenja: 30.04.2006
Poruke: 464
Hvala: 39
48 "Hvala" u 28 poruka
Aleksandar.Ilic is on a distinguished road
Default

da legenda, za koju niko nije cuo
I nije mi jasno, sto se sada on pominje ?
__________________
Vesti sa juga --- BizBuzz
--- Vas mali oglas
Aleksandar.Ilic je offline  
Staro 20. 07. 2007.   #86
mungos
Knowledge base
Wrote a book
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 1.123
Hvala: 26
319 "Hvala" u 22 poruka
mungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished road
Default

Eve i mene nazad sa bazena + klabinga

Citat:
oksite:
Meni nije jasno kako direktor ovog cuda od strategic design consultancy dva dana zaredom, u sred bela dana, ima vremena za odlazak na bazen, dok ja, kome kao nisu bitni finansijski rezultati, zbog obima posla nisam spavao u selu kod starog oca i majke poslednje 2-3 godine.
Ja ovo kad sam pročitao, nisam sebi mogao da dođem dva minuta šta si ti izjavio. Samo da rezimiram. Za trninic.com čuo 2002. godine preko DNK i veoma mi se dopao tad koncept tvog sajta i na osnovu njega sam stekao pogresan utisak o tebi.

http://web.archive.org/web/200206061...om/default.asp

Nije da ni tada nije bilo neistina i pretjerivanja s tvoje strane

Citat:
trninic.com, Belgrade-based, is a leading provider of Web, Mobile and e-Business solutions in Yugoslavia.
O tebi sasvim dovoljno govori tvoj kompanijski sajt http://www.danetsol.com i mi nemamo zaista šta više da pričamo.

Sto se tiče tvog akademskog i istraživačkog rada, svoje misljenje o njemu sam dao još posle prošlogodišnje E-trgovine.

@Ko je Ron Jeremy? http://fukung.net/v/5382/rjairport.jpg (via McKrack)
mungos je offline  
Staro 20. 07. 2007.   #87
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 23.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default

Vidim da se nesto ljutis, ali nije mi jasno zbog cega. Pa kako sam ja 2002 godine, i 4 godine posle rada na sajtu Odbojkaskog saveza (spec. priznanje na Kongresu FIVB, da ne pominjem PC Press Top 50 za '98, ili, recimo, 3 godine posle rada na sajtu Mercedesa (odobren poseban dizajn za country site), mogao da pretpostavim da ce to 'leading' biti neopravdano 2007. godine kada ce se ceniti specijalisti za buzz i 'prodavci magle' sa 3 sajta na portfolio strani? Kako sam mogao da znam da ce 'carevi' ovih dana biti agencije koje prozivaju zbog nepotizma, kada sam svojevremeno bio bolje placen nego cela ta agencija (konkretno, president)? Kako da ne mislim da je to 'leading' ok u mom slucaju, kad nijedan put nisam izgubio posao od neke domace firme ili pojedinca?

Inace, meni i na danetsol.com stoji to 'leading'. Ako mi jos jednom kazes da je to bez veze, sutra brisem sa sajta
__________________
dooConsult
oksite je offline  
Staro 20. 07. 2007.   #88
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

uf, aman ljudi prevruce je za ove rasprave izmedju "leading providera" i "jednog od najuticajnijih ljudi na srpskom i eks-jugoslovenskom Internetu"

iskulirajte, resite to izmedju sebe na private, ili vec nekako, a ove fore kome je duzi ostavite za hladnije dane i za publiku koju to interesuje...

just my $0.02
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline  
Staro 20. 07. 2007.   #89
istok
profesionalac
Qualified
 
Avatar istok
 
Datum učlanjenja: 09.04.2006
Poruke: 124
Hvala: 5
61 "Hvala" u 18 poruka
istok će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao oksite Pogledajte poruku
Inace, meni i na danetsol.com stoji to 'leading'. Ako mi jos jednom kazes da je to bez veze, sutra brisem sa sajta
Jel mogu ja da ti kažem u njegovo ime? Bezveze je

Ne samo to, veći deo teksta je prepun stereotipnih fraza na koje ljudi više uopšte ne reaguju. Ja ne sumnjam da je to sve tačno, i kada bi bilo još i interesantno i duhovito plasirano kao što je npr Marko to uradio, bilo bi dosta efektnije.

Generalno, za sajt firme kao što je tvoja mislim da ne bi trebao da bude u Flashu, danas je godina 2007. i Flash se koristi za druge lepe stvari...

pozdrav
__________________
Blog: www.istokpavlovic.com
istok je offline  
Staro 20. 07. 2007.   #90
misk0
majstor
Wrote a book
 
Avatar misk0
 
Datum učlanjenja: 30.01.2006
Lokacija: Lugano - Switzerland
Poruke: 1.251
Hvala: 219
106 "Hvala" u 67 poruka
misk0 će postati "faca" uskoromisk0 će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za misk0 Pošaljite poruku preko Skype™ za misk0
Default

Citat:
Originalno napisao Aleksandar.Ilic Pogledajte poruku
da legenda, za koju niko nije cuo
2.4Mil rezultata na google ne govore bas u tvoju korist

@blues: rep kazes ?A
misk0 je offline  
Zatvorena tema


Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum

Slične teme
Tema Početna poruka teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Nek si se ti nama Mungos, vratio torbica Opušteno 87 25. 04. 2010. 01:37
Rainfall Daffinson zapošljava vrhunske Web interfejs dizajnere mungos Poslovne ponude i zapošljavanje 20 22. 08. 2007. 11:35
Rainfall redesign modeus Web site, dizajn i multimedia 13 17. 04. 2007. 12:59
Offshore company... Ilija Studen e-Business 15 06. 02. 2007. 11:09
Anti WEB 2 Company blogowski Linkovi 3 28. 08. 2006. 01:26


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 23:32.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.