DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > Showroom i poslovne ponude > Web site, dizajn i multimedia
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

Web site, dizajn i multimedia Galerija web sajtova, recenzije i kritike. Svaka nova tema zahteva odobravanje pre prikazivanja

Odgovori
 
Alati teme Način prikaza
Staro 03. 05. 2006.   #41
bojan_bozovic
expert
Master
 
Avatar bojan_bozovic
 
Datum učlanjenja: 20.12.2005
Poruke: 730
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
bojan_bozovic is on a distinguished road
Default

@D.Bizinger

Pa odgovor na tvoje pitanje je potvrdan, zanimljiv sajt koji obradjuje temu koja nije bila pokrivena domacim internetom.
bojan_bozovic je offline   Odgovorite uz citat
Staro 03. 05. 2006.   #42
Aca
novi član
 
Datum učlanjenja: 01.05.2006
Poruke: 3
Hvala: 0
1 "Hvala" u 1 poruci
Aca is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao Dejan Bizinger
Aco, drago mi je sto te vidim na forumu. Hvala za baner, postavio sam te na sajt, a poslacu ti i email. Posto kazes da imas viska slobodnog vremena, mogao bih da ti dam nalog sa blogerskim privilegijama pa da sam mozes da stavis apele na koje naidjes ili dobijes. To mogu da dam i drugim koji su voljni da se ukljuce u projekat.
Dejane, izuzetna mi je čast što mi pružaš mogućnost da budem deo tvog tima. Siguran sam da ću mojom aktivnošću i rezultatima opravdati tvoje poverenje.
Hvala
__________________
www.jasatomic.org
Aca je offline   Odgovorite uz citat
Staro 05. 05. 2006.   #43
Miloje Sekulic
smetalo blebetalo
Master
 
Avatar Miloje Sekulic
 
Datum učlanjenja: 04.09.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 723
Hvala: 48
60 "Hvala" u 39 poruka
Miloje Sekulic će postati "faca" uskoro
Unhappy

Citat:
Originalno napisao Aca
Dejane, izuzetna mi je čast što mi pružaš mogućnost da budem deo tvog tima. Siguran sam da ću mojom aktivnošću i rezultatima opravdati tvoje poverenje.
Hvala
Ceo projekat Humanost moze da "padne" na fake pozivima za pomoc.
Secam se kad je pocelo u Jasi video sam gomilu horor fotki na sajtu i broj racuna za uplatu pomoci. "Cekajte malo rodjaci, nije valjda da ste napravili varijantu da se ogrebete na nesreci tog naroda tamo", prvo sam pomislio secajuci se nedavne otimacine para akonto cunamija u Aziji i laznih sajtova za prikupljanje pomoci. Na sajtu je bilo par brojeva telefona, pored ostalog i mobilni. Okrenuo sam ga i javio se Aca. Pozadi su brojale gradjevinske masine, culo se kako dobuje kisa i ljudi se dovikuju, ... lik je zvucao kao neko kome zaista reka plavi kucu. Posle toga sam promenio misljenje i pomislio "Hajde da uradimo sta se moze"

Zato je bitnio pitanje za Dejana (mnogo bitnije od optimizacije banera i dizajna sajta) kako ce proveravati iskazane potrebe za pomoc i kako ce kontrolisati tokove novca?

Miloje
Miloje Sekulic je offline   Odgovorite uz citat
Staro 05. 05. 2006.   #44
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao Miloje Sekulic
Ceo projekat Humanost moze da "padne" na fake pozivima za pomoc.

Zato je bitnio pitanje za Dejana (mnogo bitnije od optimizacije banera i dizajna sajta) kako ce proveravati iskazane potrebe za pomoc i kako ce kontrolisati tokove novca?

Miloje
Slazem se, zato i necu da ja primam uplate nego sam stavio ziro racune onih koji traze pomoc. Uplate cu primati sam preko SMS uplate, videcu da li moze da se uradi nesto u smislu da svaki apel ima svoj kod za SMS uplatu i da se postavi neki real time info o uplatama za tu akciju, nesto kao Paypal sto ima. Posle kada se skupi odredjena svota i uplatim, postavim skeniranu uplatnicu na sajt.

Za proveru apela, trazicu medicinsku dokumentaciju sem kod onih slucajeva kojima su vec objavljeni apeli u nekim poznatim medijima posto pretpostavljam da su oni to vec proverili. Znam da medicinska dokumentacija isto moze i cesto se lazira zato cu mozda i da nazovem institucije gde se lece.

Ako neko ima neki drugi predlog, neka iznese.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat
Staro 05. 05. 2006.   #45
Miloje Sekulic
smetalo blebetalo
Master
 
Avatar Miloje Sekulic
 
Datum učlanjenja: 04.09.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 723
Hvala: 48
60 "Hvala" u 39 poruka
Miloje Sekulic će postati "faca" uskoro
Wink

Citat:
Originalno napisao Dejan Bizinger
Ako neko ima neki drugi predlog, neka iznese.
Ima smisla

Miloje
Miloje Sekulic je offline   Odgovorite uz citat
Staro 08. 06. 2006.   #46
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

Reseller Zoom, hosting kompanija koja hostuje humanost.org je zbog svojih tehnickih problema izbrisala bazu za sajt. Sto je najveci fazon, kada sam poceo da ih koristim pitao sam ih da li prave dnevni backup na sta su rekli da prave. Sad kaze da im je i backup prazan. Izvinjavaju se i pitaju da li ja imam backup. Nemam, zato sto su rekli da oni backupuju. Savetuju mi da instaliram ponovo Wordpress.

Ja sam im rekao da cu im napraviti takvu anti-reklamu da ce da vide sta znaci znacenje te reci. Sto je najveci fazon, vidim i da na mom blogu nedostaje svi tekstovi za maj.

Rekao sam im da cu ih tuziti i da cu traziti odstetu. Sta vi savetujete?
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat
Staro 08. 06. 2006.   #47
oliver
expert
Expert
 
Avatar oliver
 
Datum učlanjenja: 16.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 580
Hvala: 1
0 "Hvala" u 0 poruka
oliver is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za oliver Pošaljite poruku preko Skype™ za oliver
Default

dejane, ja malo pretjerah pa dovrsih instalaciju wordpress-a imas pm, poslao sam ti pass za admina
__________________

oliver je offline   Odgovorite uz citat
Staro 08. 06. 2006.   #48
borstale
A joint a day
Master
 
Avatar borstale
 
Datum učlanjenja: 16.08.2005
Lokacija: Bor
Poruke: 728
Hvala: 170
47 "Hvala" u 30 poruka
borstale će postati "faca" uskoroborstale će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za borstale
Default

Off Topic:
Citat:
Originalno napisao oliver
dejane, ja malo pretjerah pa dovrsih instalaciju wordpress-a i
Ha, ha, zamalo i meni to da se desi
__________________
RainDog

Poslednja izmena od borstale : 08. 06. 2006. u 15:52.
borstale je offline   Odgovorite uz citat
Staro 08. 06. 2006.   #49
oliver
expert
Expert
 
Avatar oliver
 
Datum učlanjenja: 16.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 580
Hvala: 1
0 "Hvala" u 0 poruka
oliver is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za oliver Pošaljite poruku preko Skype™ za oliver
Default

Off Topic: a, nisam procitao temu do kraja, i nije mi bilo jasno kako sam instalirao kad mi nije trazio parametre za bazu. kad sam stigao do kraja teme, onda mi se upalila lampica - config ostao, baza prazna jos sam sajt nazvao "pero"... pa sam ga preimenovao kasnije
__________________

oliver je offline   Odgovorite uz citat
Staro 08. 06. 2006.   #50
mungos
Knowledge base
Wrote a book
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 1.123
Hvala: 26
319 "Hvala" u 22 poruka
mungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished road
Default

Dejane, Da li su negdje na svom sajtu naveli da prave dnevni backup? U protivnom probaj i da nađeš mail gdje su ti rekli da prave.
mungos je offline   Odgovorite uz citat
Odgovori


Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum

Slične teme
Tema Početna poruka teme Forum Odgovori Poslednja poruka
.rs sajt sa PR 10 Markok Linkovi 41 02. 01. 2012. 19:06
Problem sa utf-8 encodingom na humanost.org Peca Web aplikacije, web servisi i software 14 17. 02. 2010. 17:10
Sajt Ministarstva Informatike IMA SAJT! Pedja e-Business 33 28. 08. 2007. 12:37
Lansiran Tehnopolis na B92.net! Dejan Bizinger Web site, dizajn i multimedia 90 19. 02. 2007. 17:52
Opera cudan bag -> quirksmode sajt prebacuje strict mode sajt u quirks u drugom tabu bojan_bozovic (X)HTML, JavaScript, DHTML, XML, CSS 0 12. 02. 2006. 13:42


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 15:57.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.