DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > DevProTalk > Opušteno
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

Opušteno Trenutak za pauzu - Ćaskanje. Sponzor: blogodak

Odgovori
 
Alati teme Način prikaza
Staro 17. 05. 2011.   #21
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

Korisnik vidak je banovan na mesec dana.
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!

Poslednja izmena od dinke : 17. 05. 2011. u 20:53.
dinke je offline   Odgovorite uz citat
Staro 17. 05. 2011.   #22
Ekvador
old school
Professional
 
Datum učlanjenja: 12.02.2009
Poruke: 322
Hvala: 22
57 "Hvala" u 41 poruka
Ekvador is on a distinguished road
Default

kickloop,

Niko nije rekao da si ti rekao da taj portal vredi toliko, ne znam sto si toliko zažvalio da objasnjavas sta jesi rekao a sta nisi, kada mozemo da procitamo.Poenta je da si se pohvalio o poslovnom dilu, a po tvom misljenju , zahvaljujuci rasipanju drzvnog budzeta.
To je sve, jel to tacno?

Jedino mozemo pricati o glagolu, da li je rec rasipanje, kradja, losa procena ili odlican poslovni potez.Ali ne znam gde ti zivis, cak i da taj sajt zaista vredi toliko , da li je tebi to normalno?
Ekvador je offline   Odgovorite uz citat
Staro 17. 05. 2011.   #23
3banchi
branislav mandic mando
Wrote a book
 
Avatar 3banchi
 
Datum učlanjenja: 30.10.2009
Lokacija: NS
Poruke: 1.241
Hvala: 261
486 "Hvala" u 189 poruka
3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru
Default

Citat:
Originalno napisao dinke Pogledajte poruku
Korisnik vidak je banovan na mesec dana.
A zasto je Vidak banovan a da je vezano za ovu temu...Degojs ga je prozvao, on odgovorio a Dinke jos dolio ulja na vatru.
Zbog cega je konkretno Vidak banovan?
__________________
...
Ej, živote, teško ovo jebote,
mani me se živote, ti ga nabijem!
3banchi je offline   Odgovorite uz citat
Staro 17. 05. 2011.   #24
kickloop
Mister
Master
 
Avatar kickloop
 
Datum učlanjenja: 25.11.2007
Poruke: 626
Hvala: 114
641 "Hvala" u 96 poruka
kickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za kickloop
Default

Ekvador, čak ni to nisam rekao već sam rekao da mi je drago da takve cene procure u medije jer će neko od nas imati i neku korist a ne svi štetu koju već imamo. Da sam rekao da je rasipanje državnog budžeta u ovom slučaju opravdano, sigurno bi nastavio da je bolje i ovako, bar znamo ko je uzeo pare, nego da se rasipa (kao što se rasipa) a niko ne vodi računicu o tome.

Osim toga, pročitao sam ponovo moj post na koji ste se svi zakačili, čak me je i neko onako šaljivo citirao i shvatio da možda nisam baš najbolje objasnio. Niti sam radio sajt za bilo kog ministra/ministarstvo, niti imam bilo kakve veze sa tim, već se moj klijent našalio na račun Dulića i cele afere, u smislu da nije on baš ministar koji raspolaže (rasipa se) državnim novcem, već da će se nekako platiti koliko sam tražio, tj. prhvatio je cenu koja je bar u 95% slučajeva do sada u Serbistanu bila SF, i mislim da je to zbog toga što su takve cene i procurile u javnost.

Imao sam prijatelja koji je otišao da živi u USA i posle nekog vremena hteo da proba neku fensi ravu tamo. Šeta on tako parkom, sretne jednu i pita. "Pošto?". "20 USD" odgovara ona. Kaže moj prijatelj "Evo dajem ti 40 USD ali da bude po srpski". Ova naravno čula da su Srbi i ovakvi i onakvi, uplašila se šta može da se desi i odbila ga.

Pošao on dalje pa sreo još jednu i postavio joj isto pitanje. "200 USD" kaže ona, a on "Evo 400 USD ali da bude po srpski". Naravno i ova ga odbije i on nastavi dalje.

Posle nekog vremena ode u neku fensi javnu kuću i pita za cenu. Kažu mu 1000 USD. Kaže on. "Ok. Dajem 2000 USD ali da bude onako, po srpski". Ok. Prihvati se cena, 2 glave je ipak 2 glave.

Kada su završili pita ga ona. "Ok. Gde su mojih 2000 USD". "Pa rekao sam da će biti po srpski. Dođem ti 2000 USD, čujemo se od ponedeljka."

Ne znam što sam vam ovo ispričao ali neka, od viška glava ne boli.
__________________
When you assume, you make an ass out of u and me
kickloop je offline   Odgovorite uz citat
Staro 18. 05. 2011.   #25
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 23.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao BraMom Pogledajte poruku
Pita Milosavljević Dulića kako to da je toliko bogat.
Dulić: vidis ovaj sajt?
Milosavljević: vidim
Dulić: E, on vredi 500 eura a naplaćen je 25 hiljada...
Posle par meseci, Milosavljević se odvalio od love. Ima više nego Dulić.
Dulić: Odakle ti bre tol'ke pare?
Milosavljević: Vidiš ovaj sajt za Nacionalni brend Srbije?
Dulić: Ne vidim!?
Ovaj vic ti vredi jos 5 dana, mislim na Dulica. Toliko za sada
__________________
dooConsult
oksite je offline   Odgovorite uz citat
Staro 18. 05. 2011.   #26
metaphysic
old school
Expert
 
Avatar metaphysic
 
Datum učlanjenja: 09.04.2009
Poruke: 465
Hvala: 80
72 "Hvala" u 46 poruka
metaphysic is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao oksite Pogledajte poruku
Ovaj vic ti vredi jos 5 dana, mislim na Dulica. Toliko za sada
Dulić će ugledati sajt ? jel to -.-
metaphysic je offline   Odgovorite uz citat
Staro 18. 05. 2011.   #27
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 23.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao metaphysic Pogledajte poruku
Dulić će ugledati sajt ? jel to -.-
Da, ugledace sajt svog ministarstva, ne bas sledece nedelje, ali vrlo uskoro, samo ce cene koje to ministarstvo placa za sajtove biti "ovozemaljske". Ne bas 100 ili 200 eura, kako neki misle, ali normalnije, to sigurno. Vise sledece nedelje.
__________________
dooConsult
oksite je offline   Odgovorite uz citat
Staro 18. 05. 2011.   #28
Milos Micic
magla diler
Qualified
 
Avatar Milos Micic
 
Datum učlanjenja: 13.02.2007
Poruke: 168
Hvala: 69
18 "Hvala" u 13 poruka
Milos Micic is on a distinguished road
Default

Zeludac mi se pomeri kad cujem ime doticnog ^. Elem toliko neodgovornosti i licemerja ne videh skoro doticni bi leteo davnih dana samo zbog ovoga http://www.rts.rs/page/tv/ci/story/1...%D1%83%3F.html i zavrsio bilo kakvu karjeru sto se tice javnog posla, nek prodaje racunare sam sebi privatno do sutra ako hoce.Estonci su sa 500k organizovali kompletnu akciju ciscenja drzave a kod nas toliko kosta samo jedan deo marketinske kampanje. A ovaj Delta ministar vidim bas voli ovu firmu http://www.b92.net/biz/vesti/srbija....&nav_id=512818 vidim vole ljudi da lepe logoe po sajtovima...
Milos Micic je offline   Odgovorite uz citat
Staro 18. 05. 2011.   #29
MinistarSansPortfelja
novi član
 
Datum učlanjenja: 18.05.2011
Poruke: 2
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
MinistarSansPortfelja is on a distinguished road
Default

Hvala Damiru, zaposlenom u koleginom ministarstvu, sto je pojasnio kako rade stvari, a ako vam nije jasno: jedan posao 'odradite' u svoj djep, drugi ne (navodno) i to je onda fer, jer -1 + 1 = 0. Pa sta bi vi? -2?

Damire, jeste li razmisljali da pisete za Njuznet, ali bas sve kako jest (jer su vam komentari ovde zaista sjajni)? Predlazem da pokazete i ministru Dulicu sta pisete, sigurno ce biti odusevljen.
MinistarSansPortfelja je offline   Odgovorite uz citat
Staro 19. 05. 2011.   #30
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 23.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default

^ Moj ugovor je istekao sredinom aprila, tako da nisam zaposlen u ministarstvu tvog kolege. Nisam radio ni na jednom sajtu Min. zivotne sredine, etc., etc., tako za te jedinice u plusu i minusu nemam pojma sta da ti kazem.

I pored cinjenice da si nalog otvorio samo da mene pljunes, da ti odgovorim i na poslednje pitanje, ne, necu pisati za Njuz.net, sigurno ne dok ne dobiju 3-4 WebFest nagrade.

I, da, free Vidak!
__________________
dooConsult
oksite je offline   Odgovorite uz citat
Odgovori


Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 12:04.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.