DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > DevProTalk > Opušteno
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

Opušteno Trenutak za pauzu - Ćaskanje. Sponzor: blogodak

Zatvorena tema
 
Alati teme Način prikaza
Staro 28. 03. 2010.   #81
degojs
I'm a PC too.
Wrote a book
 
Avatar degojs
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Lokacija: Kanada
Poruke: 1.354
Hvala: 82
130 "Hvala" u 89 poruka
degojs će postati "faca" uskorodegojs će postati "faca" uskoro
Default

@bluz: pazi, ja bih mogao sad u detalje da ti objasnjavam gde i kako sam nasao asocijaciju sa onim Maherovim sa ovim sto Marko pise/prica i mojom porukom ali ne znam koliko ima smisla da smaram sa tim, pa cu kao i Tata da ti kazem da ako hoces detalje, posalji PP. Pa cu da ti objasnim, tacno ces da cujes otkud "zombi" ili "bubuljice od nejebanja" (hint: kao suprotno od "zivi" i "jebeni", mozda malo nesavrseno, ali tako je i zato i jeste bilo oznaceno brojevima. :-)

Nego..

Citat:
Originalno napisao blues
degojs, bez obzira šta ti mislio o sebi, i šta si pokušao da uradiš
- nisi uspeo.
Isto vredi i za tebe: sta god pokusao da mi natovaris je, iz moje perspektive, besmisleno jer tako lose namere (malo lose namere jeste bilo, u smislu zajebavanja Marka, ali ne i vredjanja), kako mi pripisujes, nije bilo.

Citat:
A ovo ostalo ne želim da komentarišem jer jednostavno to nije tvoja stvar niti imam šta tebi da objašnjavam.
E onda ja tebi isto tako da kazem: a otkad je ovo tvoja stvar, mister? Jesam ja tebi nesto napisao??

I to jos kad se Marko ne ljuti, bar ne zvuci tako po onom sto rece.. Ha.. Znas ono: veci si katolik od Pape..




I da ti na kraju odgovorim za ono tvoje garantovanje koliko prijatelja Marko ili ja imamo: ja nemam mnogo drugara, zaista ne, tacno, mozda je moja definicija "prijatelja" drugacija. A i za Marka nisam siguran, nekako mi se cini da ga drugovi koriste da bi pricao po konferencijama za dž. i slicno, koliko sam ja načuo od nekih ljudi ovde. Al dobro, drugarski je koristiti klinca i loziti ga tako, neka prica, ume da prica, pa lepo da popuni vreme, a ako bude prilika, možda i da mu se mazne domen iz očiju, kao ono nedavno ovde na DPT, a ostali mogu opet da aplaudiraju na takve poteze.. itd. Pravi prijateljski potezi sa svih strana, kao ono prijateljski o Ilijinom liku i delu, dok ga se ne otera sa foruma..

Hvala, meni takvih prijatelja ne treba. A i Marko ce ukapirati jednog dana.


Ukratko, nemoj da mi toliko ovde moralises zbog te poruke, nemaš, što bi rekli, osnova da me gledaš sa visoka i pridikuješ mi, kako ja vidim stvari.
__________________
Commercial-Free !!!

Poslednja izmena od degojs : 28. 03. 2010. u 08:07.
degojs je offline  
Staro 28. 03. 2010.   #82
Vladimir Rodic
Webeloper
Professional
 
Avatar Vladimir Rodic
 
Datum učlanjenja: 19.10.2006
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 348
Hvala: 136
33 "Hvala" u 24 poruka
Vladimir Rodic is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za Vladimir Rodic
Default

Citat:
Originalno napisao Gargoyle Pogledajte poruku
A ne, nego šta smo? LOL
Gargoyle ajde razmisli jos jednom o ovome, a voelo bih da i ostali potvrde. Marko (mungos) ne napada domace trziste, pa da kazes da se mi tu koljemo medjusobno, kao dok je drzao biznisblog, pa ti onda smeta da ga promovises, jer bi ti eventualno mogao to isto raditi bolje, a tad je pisao podjednako zanimljivo, kao i sad sto je na svom sajtu tekst napisao. Tad sam govorio ljudima da ga citaju i sad sam linkovao njegov novi sajt gde god mi je palo na pamet...

On sa time sto ce da se ispromovise ili da uradi ista zanimljivo, ako ne nista u svetskoj web zajednici pominje ime nase zemlje, sto samo svima nama moze da koristi.

Citat:
Originalno napisao Gargoyle Pogledajte poruku
Nego Mungos stvarno na kraju ove zajebancije ajde pa nam javi koliko si dobio novih klijenata a koliko izgubio? I koji ti je saldo u $$$. Znaš da od ovakvog ili onakvog bounce rate-a nema leba, samo ti $$$ obračunaj.
Druga stvar je upravo ovo. Da i tebe zanima, kao i vecinu ostalih koliko mu je uspelo ovakvo oglasavanje i kakav je rezultat ostavilo. Mozda ce ti i reci, ali najbolje je da probas i ti sam, pa da vidis, a onda ces videti i kako je sa druge strane, kad te ne podrzavaju kolege kojima ama bas nista ne znaci, da postave njegov link gde god da odu online, ili cisto uz neki saljiv komentar bace link i napisu, vidi ovo je zanimljivo.

Inace ne moze se sve izmeriti direktno u novcu i nece ti niko moci reci da je ta promocija donela tacno n dolara.

Ajde ozbiljno mi reci, sve i da gadjas tacno isto trziste ko i Marko (ne znam sta radis) ali on niti je developer, niti je tipican dizajner, tj. ne radi bas sve sto rade ostali dizajneri (i sam kaze da photoshop ne koristi), pa mi reci iskreno jel mislis da smo mi svi konkurencija ovde ili ne ? I ako da. onda mi reci zasto se ljudi toliko ovde ispomazu na forumu, ako misle da smo konkurencija jedni drugima ?
__________________
Before you criticize someone, walk a mile in their shoes.
By the time they get angry you're a mile away and you've got their shoes!
Vladimir Rodic je offline  
Staro 28. 03. 2010.   #83
mungos
Knowledge base
Wrote a book
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 1.123
Hvala: 26
319 "Hvala" u 22 poruka
mungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished road
Default

Degojs, kad vec spomenu Iliju. Ilija je moj stari drugar, culi smo se bas neki dan. Imao sam ranije okej saradnju sa Smashing magazine, posaljem im sad mail, oni se ne javljaju. Razmislim ko je jos uticajan iz Srbije. Sjetim se da Ilija ima jedan od najpoznatihih softvera iz Srbije i da je de facto jedini uticajan covjek na webu odavde. A Smashing Mag inace ima najuticjaniji twitter account u svjetskoj dizajn zajednici http://wefollow.com/twitter/design. Posto su me bojkotovali news sajtovi, ono sto preostaje jeste gerila kroz twitter.

Ilija je kod njih ozbiljna musterija, ostavio je na Smashingu do sada barem sto hiljada dolara na oglasavanje. Pitam Iliju jel moze da pogura jedan tweet kod njih, po sistemu ko sto bih ja uveo nekog klinca u diskoteku u kojoj ostavljam pristojnu lovu svaki vikend. Kaze Ilije ne zna autore, samo firmu koja prodaje reklamni prostor. Da im posaljem DM mozda prodje.

Kazem Iliji, Daj poguraj preko firme koja im prodaje prostor, ostavljas veliki cash kod njih, ozbiljan si kliejnt, moraju da te ispostuju

Ilija recce da nemaju bas toliki uticaj na opinion makere, da treba da rade na tome i da poene cuvaju za activeCollab 3. Nesto razmislim, u pravu je Ilija. Ozbiljan je to softver i ozbiljna je lova u igri, sto bi gubio dragocjene i skupo placene poene na ovo moje zajebancije koje pitanje da li ko i kapira. Kazem ja u redu, ajde pusti makar tweet na tvoj account http://twitter.com/activecollab

Sad sto ne pusti ni tamo, valjda je zaboravio ili je na odmoru u Kazablanci, to je u Svajcarskoj, pa ce da pusti kad se vrati. Zauzet 100% nije...

Poslednja izmena od mungos : 28. 03. 2010. u 12:25.
mungos je offline  
Staro 28. 03. 2010.   #84
Dragan Varagić
Moderator
Master
 
Datum učlanjenja: 07.08.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 631
Hvala: 25
76 "Hvala" u 50 poruka
Dragan Varagić će postati "faca" uskoro
Default

Tek sam danas stigao stvarno da pogledam šta si uradio od sajta.

Mislim da najveće pare od cele ove priče možeš uzeti ako napišeš knjigu o ovome (naravno, na engleskom). Ili, da dodatno napraviš neke DVD-e.
Dragan Varagić je offline  
Staro 28. 03. 2010.   #85
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

avaj, zivot je pun nepravdi.. ali ipak mislim da ovakva javna prozivanja nisu bas na mestu, jebiga zajebali su i mene neki ljudi sa dpt za solidnu kintu, ali to je samo moj problem... i njihov nadam se...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline  
Staro 28. 03. 2010.   #86
mungos
Knowledge base
Wrote a book
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 1.123
Hvala: 26
319 "Hvala" u 22 poruka
mungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished road
Default

Varaga: snimicu moguce jedan testni video sa webcam, cisto eksperimentalno naredne sedmice

Ivanhoe: nije mene niko nikad zajebo sa devprotalk.com. Uvijek sam za to da treba takva iskustva javno podjeliti, da se ne bi neko kasnije zajebao takodje.
mungos je offline  
Staro 28. 03. 2010.   #87
Vladimir Rodic
Webeloper
Professional
 
Avatar Vladimir Rodic
 
Datum učlanjenja: 19.10.2006
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 348
Hvala: 136
33 "Hvala" u 24 poruka
Vladimir Rodic is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za Vladimir Rodic
Default

Citat:
Originalno napisao mungos Pogledajte poruku
nije mene niko nikad zajebo sa devprotalk.com. Uvijek sam za to da treba takva iskustva javno podjeliti, da se ne bi neko kasnije zajebao takodje.
marko ovo ti je kontradiktorna recenica
__________________
Before you criticize someone, walk a mile in their shoes.
By the time they get angry you're a mile away and you've got their shoes!
Vladimir Rodic je offline  
Staro 28. 03. 2010.   #88
mungos
Knowledge base
Wrote a book
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 1.123
Hvala: 26
319 "Hvala" u 22 poruka
mungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished road
Default

Prvi dio recenice govorim iz prvog lica, drugi dio se obracam Ivanhoe i generalno svima. Odatle i rjec 'takodje'.
mungos je offline  
Staro 28. 03. 2010.   #89
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

@degojs: pokušao si da napraviš foru koja nije uspela jer je niko osim tebe nije shvatio. Ja u takvim situacijama obično kažem "sorry Marko, nije ispalo kako sam planirao" a ne ulazim u psihoanalize ljudi da im objašnjavam kakve su ličnosti i kako je moguće da nisu shvatili moju "genijalnu" foru.

A to što ti marko nije rekao da mu tvoja poruka nije smetala, ne znači da mu nije bilo krivo, a to više govori o njemu nego o svima nama. Kada već mene analiziraš, razlika između mene i Marka je što će on da kaže "super si dečko" a ja kažem "glupa ti je fora", a ti ako shvataš to kao pridikovanje - šta ja mogu? Vrlo je jednostavna stvar "glupa ti je fora", i nema nikakve skrivene poruke u tome niti pridikovanja - jednostavno ti kažem šta mislim.

Marko ima više prijatelja nego što misliš zato što je Marko spreman da učini svima, a koliko vidim nisu svi spremni da uzvrate bar delić te usluge. Tu moram priznati da si u pravu - Marko mora drastično da saseče listu prijatelja.

A što se tiče tvojih komentara kome sam ja šta rekao na forumu, ti meni kažeš ovo:

Citat:
Originalno napisao degojs Pogledajte poruku
a otkad je ovo tvoja stvar, mister? Jesam ja tebi nesto napisao??
A onda mi popuješ kome sam ja šta rekao na forumu? Hajde odliči se koji princip podržavaš? "Mister, otkad je ovo tvoja stvar? Jesam ja tebi nešto napisao?"

Ne bih više da pričamo o tome, kao što vidiš (priznao ti to ili ne) tvoja poruka dovodi do toga da se predlaže zaključavanje teme, ja to ne želim pa neću više ni da je komentarišem jer je ovo na kraju ispala mnogo bolja tema nego što sam očekivao.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline  
Staro 28. 03. 2010.   #90
degojs
I'm a PC too.
Wrote a book
 
Avatar degojs
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Lokacija: Kanada
Poruke: 1.354
Hvala: 82
130 "Hvala" u 89 poruka
degojs će postati "faca" uskorodegojs će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao bluesman
pokušao si da napraviš foru koja nije uspela jer je niko osim tebe nije shvatio.
Ne znam baš, eno javio se i čovek i nasmejao se. Jedan

Ali i da jeste tako, šta sad ti toliko praviš priču od toga?

Pa šta je možda neukusna šala u poređenju sa onim pljuvanjem lika i dela nekih (bivših) članova, koje tako oteraš sa foruma? Ili sa drpanjem domena čoveku ispred nosa, dok ljudi kao ti aplaudiraju na takav potez?

Citat:
A onda mi popuješ kome sam ja šta rekao na forumu? Hajde odliči se koji princip podržavaš? "Mister, otkad je ovo tvoja stvar? Jesam ja tebi nešto napisao?"
Alo.. Pa ti si meni počeo da popuješ zbog te poruke Marku, na ovoj temi..


Citat:
tvoja poruka dovodi do toga da se predlaže zaključavanje teme
Ne, do toga je dovelo tvoje lažno moralisanje.

Inače, tvoje poruke dovode do toga da.. .. npr. Ilije više nema na forumu, nakon što ste ga ispljuvali na 5 stranica, sve iz najobičnije ljubomore. Ili, do čega vodi kad aplaudirate čoveku koji drpi domen drugom iz očiju? Do toga da svako pomisli, jbte, pa to sve samo kako da zajebu nekog i još se ponose i tapšu kad neko utera drugom...????



Zajebi više da mi morališeš kad sam radiš gore stvari 100x.
__________________
Commercial-Free !!!

Poslednja izmena od degojs : 28. 03. 2010. u 17:47.
degojs je offline  
Zatvorena tema


Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum

Slične teme
Tema Početna poruka teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Web Designer pentijum Poslovne ponude i zapošljavanje 0 16. 10. 2009. 18:39
Traži se web designer i programer MarioFr Poslovne ponude i zapošljavanje 14 28. 12. 2007. 17:09
SQLServer, ASP.net developer, Web Designer, Flash Designer/Developer needed Zawahiri Poslovne ponude i zapošljavanje 0 21. 11. 2007. 17:03
SQLServer/ASP.net developer/Web Designer/Flash Designer/Developer needed Zawahiri Poslovne ponude i zapošljavanje 0 21. 08. 2007. 22:54


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 21:46.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.