DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > DevProTalk > Sva početnička pitanja
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

Sva početnička pitanja Sva početnička pitanja bi trebala da se postavljaju u ovom forumu, a ako se pretvori u kvalitetnu diskusiju interesantnu svima - prebacićemo je u odgovarajući forum. Molimo "znalce" da ne omalovažavaju početnike, ako žele da pomognu svi ćemo biti zahvalni, ako ne žele, neka preskoče ovaj forum.

Zatvorena tema
 
Alati teme Način prikaza
Staro 12. 10. 2007.   #1
Tamara Pajkić
novi član
 
Datum učlanjenja: 12.10.2007
Poruke: 6
Hvala: 1
1 "Hvala" u 1 poruci
Tamara Pajkić is on a distinguished road
Default Prikaz slika na twitteru

Ćao momci,

Malopre sam registrovala nalog na Twitteru i od tada nijednu sliku tamo neće da mi prikaže. Nijednu sliku nekog člana ne mogu da vidim, samo pišu njihova imena, a dok nisam bila uključena sve je radilo normalno.


Kiss
Tamara Pajkić je offline  
"Hvala" Tamara Pajkić za poruku:
Staro 12. 10. 2007.   #2
nixa
Nikola Denić
Sir Write-a-Lot
 
Avatar nixa
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.694
Hvala: 160
458 "Hvala" u 164 poruka
nixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu auru
Pošaljite poruku preko Skype™ za nixa
Default

Koji ti je twitter account ...
__________________
Do not ask yourself what the world needs. Ask yourself what makes you come alive, and then go do that. Because what the world needs is people who have come alive
nixa je offline  
Staro 12. 10. 2007.   #3
misk0
majstor
Wrote a book
 
Avatar misk0
 
Datum učlanjenja: 30.01.2006
Lokacija: Lugano - Switzerland
Poruke: 1.251
Hvala: 219
106 "Hvala" u 67 poruka
misk0 će postati "faca" uskoromisk0 će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za misk0 Pošaljite poruku preko Skype™ za misk0
Default

Citat:
Originalno napisao nixa Pogledajte poruku
Koji ti je twitter account ...
.....da, ostavi i broj telefona, 'vezanost' i mjesta gdje izlazis.. vec ce ti neko izaci u susret :P :P
misk0 je offline  
Staro 13. 10. 2007.   #4
Vladimir Rodic
Webeloper
Professional
 
Avatar Vladimir Rodic
 
Datum učlanjenja: 19.10.2006
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 348
Hvala: 136
33 "Hvala" u 24 poruka
Vladimir Rodic is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za Vladimir Rodic
Default

Ovo hvala sam ti dao sto si postala deo ovog foruma
Nadam se da cu videti tu sliku iz avatara cesce
__________________
Before you criticize someone, walk a mile in their shoes.
By the time they get angry you're a mile away and you've got their shoes!
Vladimir Rodic je offline  
Staro 13. 10. 2007.   #5
Tamara Pajkić
novi član
 
Datum učlanjenja: 12.10.2007
Poruke: 6
Hvala: 1
1 "Hvala" u 1 poruci
Tamara Pajkić is on a distinguished road
Default

nixa: prošli nije bitan, on me je i mučio. Registrovala sam novi http://twitter.com/Tamara_Pajkic

misko: zar ovako javno, jel može preko pp-a (no, no)

GRocky: hvala i tebi na dobrodošlici

što se tiče problema sa slikama, sada je sve u redu, deki je bio ljubazan da pomogne, još jednom hvala :-)

ćao
Tamara Pajkić je offline  
Staro 13. 10. 2007.   #6
Tamara Pajkić
novi član
 
Datum učlanjenja: 12.10.2007
Poruke: 6
Hvala: 1
1 "Hvala" u 1 poruci
Tamara Pajkić is on a distinguished road
Default

Htela bih da postavim još jedno pitanje ali ne znam da li se slažu urednici foruma pošto je ovog puta nevezano za slike a ne bih htela da gušim ostale korisnike svojim početničkim pitanjima i otvaranjem novih tema

Htela bih da u nekoj poruci na twitteru ubacim onu vezu da kada neko klikne ode na drugu stranicu a ne da kopiram i postavljam celu adresu, trošim slova tako a može samo 150.

Npr. htela bih da napišem samo reč "tekst" a posetioci mogu da kliknu i da odu na neku drugu web stranu.

Kako
Tamara Pajkić je offline  
Staro 14. 10. 2007.   #7
Nemanja Avramović
emperor Selassie
Grand Master
 
Avatar Nemanja Avramović
 
Datum učlanjenja: 20.10.2006
Lokacija: Mladenovac
Poruke: 754
Hvala: 361
576 "Hvala" u 88 poruka
Nemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za Nemanja Avramović Pošaljite poruku preko MSN za Nemanja Avramović Pošaljite poruku preko Yahoo za Nemanja Avramović
Default

Nikad nisam koristio Twitter, ali jedno od ova dva bi trebalo da upali:

1. <a href="http://www.stranica.com/">tekst</a>

2. [ url=http://www.stranica.com/ ]tekst[ /url ] (obriši razmake)

Srećno :)
__________________
Moj portfolio sajtić | wat?
Nemanja Avramović je offline  
Staro 14. 10. 2007.   #8
Eniac
troll mode
Wrote a book
 
Avatar Eniac
 
Datum učlanjenja: 06.09.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.034
Hvala: 56
69 "Hvala" u 46 poruka
Eniac će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za Eniac Pošaljite poruku preko MSN za Eniac Pošaljite poruku preko Skype™ za Eniac
Default

nisam siguran da twitter to dozvoljava jer ti svejedno broji slova od koda... najlakse je ako je neki dugacak link koristiti tinyurl (sto twitter izvorno koristi) ili skrati.net
__________________

eniax.net - malo pišem
@eniac - puno tvitujem
Eniac je offline  
Staro 14. 10. 2007.   #9
Tamara Pajkić
novi član
 
Datum učlanjenja: 12.10.2007
Poruke: 6
Hvala: 1
1 "Hvala" u 1 poruci
Tamara Pajkić is on a distinguished road
Default

Prvo bih htela da se zahvalim svima vama koji ste mi izašli u susret i pomogli mi hvala svima bilo je od velike koristi

A htela bih i da se oprostimo jer vidim da u jednoj temi neki član ispira usta sa mnom zbog mog potpisa tako da očigledno nisam dobrodošla u ovoj sredini a nisam navikla da me izbegavaju.

Ne znam zašto posle srdačne dobrodošlice uvek mora da se jave neki socijalni slučajevi puni kompleksa i zavisti i da izmišljaju teorije zavera. Mislila sam da je ovde situacija drugačija, čast veoma ljubaznim izuzecima

Ne radim ni za jednu firmu (osim ako se ne računa ona gde honorarno držim promocije) i nije mi cilj bio je reklamiram ili da reklamiram sebe, ne znam kako. Prosudite sami, nigde nisam napisala ni ko sam ni šta sam, ni gde ni šta radim, čak nisam ni napisala adresu twittera dok mi Nikola nije tražio. Trebala mi je pomoć a forum sam našla preko nekog pretraživača interneta, kapiš.

Umesto kissa, koji toliko smeta onom što u profilu drži robota iz crtanih filmova, reći ću samo zbogom

p.s jedna baba što pere prozore i stepenište u mojoj zgradi zove se ljubica. ime je veoma blentavo i staromodno tako da će braća crnogorci morati da prekrste svoje "ljepše polovine" u neka normalnija imena ako žele da im neko jurne u pomoć. Prokomentarisala bih i ostatak teksta ali nemam pojma šta sve ono znači http://devprotalk.com/showthread.php?t=2680&page=4

Poslednja izmena od Tamara Pajkić : 14. 10. 2007. u 19:05.
Tamara Pajkić je offline  
Staro 14. 10. 2007.   #10
Eniac
troll mode
Wrote a book
 
Avatar Eniac
 
Datum učlanjenja: 06.09.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.034
Hvala: 56
69 "Hvala" u 46 poruka
Eniac će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za Eniac Pošaljite poruku preko MSN za Eniac Pošaljite poruku preko Skype™ za Eniac
Default

ma daaaj opusti se niko nije ovde nista lose mislio, mi smo IT momci i navikli smo na kobaja forume i pravo nam je zadovoljstvo sto s vremena na vreme naidje neka devojka, do te mere da postanemo paranoicni. Nemoj da se uvredis zaista niko lose nije mislio, samo je reakcija na tvoj post zaintrigirala ostatak mase...
__________________

eniax.net - malo pišem
@eniac - puno tvitujem
Eniac je offline  
Zatvorena tema


Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum

Slične teme
Tema Početna poruka teme Forum Odgovori Poslednja poruka
NoSQL na twitteru nixa SQL baze podataka - Sponzor: Baze-Podataka.net 0 20. 06. 2010. 04:53
forma i prikaz testa pcigre Programiranje 14 21. 06. 2008. 06:15
Sta je bolje od plavusa na twitteru dinke Opušteno 8 15. 10. 2007. 12:30


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 09:57.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.